Trwa ładowanie...
Informacja prasowa

Luksusowa pielęgnacja skóry prosto z laboratorium. Marka 3LAB nareszcie w Polsce

Połączenie piękna i nauki oraz natury i technologii to przynosząca spektakularne rezultaty koncepcja będącej od niedawna na polskim rynku luksusowej marce kosmetyków 3LAB. Proponowane wysokiej jakości linie produktów o wielokierunkowym działaniu anti-age stały się niekwestionowanym, globalnym liderem w dziedzinie pielęgnacji skóry. Cenione przez zachodnie gwiazdy, już teraz mogą trafić do Twoich rąk.
Share
Luksusowa pielęgnacja skóry prosto z laboratorium. Marka 3LAB nareszcie w Polsce
Źródło: Materiały prasowe
dw5bcwb

Od początku istnienia marka 3LAB stawia na wyjście poza normy branży kosmetycznej. Stosując innowacyjne rozwiązania, opracowywane nierzadko przez wiele lat i przy ogromnych nakładach na środki badawcze, stawia na najwyższą jakość i wyjątkową skuteczność swoich produktów. We własnym dziale badawczo-rozwojowym, w którym pracują naukowcy działający tylko dla tej marki, tworzone są receptury wyróżniające się m.in. innowacyjnymi składnikami pochodzenia roślinnego. Wsparte zaawansowaną techniką laboratoryjną zapewniają przenikanie substancji aktywnych do warstw skóry.

Jednym z takich składników jest Apple Stem Cell Technology. Jest to surowiec pozyskiwany ze szwajcarskiej odmiany jabłoni Uttwiler Spaetlauber — jedynej, której owoce bardzo długo zachowują miąższ w idealnym stanie. Nawet po przekrojeniu jabłko nie ciemnieje i nie wysusza się. Kompleks z tej niezwykłej odmiany pozyskuje się poprzez zranienie roślin, która w następstwie tego wytwarza tkankę kalusa zawierającą roślinne komórki macierzyste. Te z kolei pozyskiwane są jako surowiec, który ma wpływ na stymulację i przedłużenie życia komórek macierzystych naskórka.

Systemem wykorzystywanym w celu transportowania substancji do wnętrza komórki jest Kompleks X-50 Intelligent Targeting Device Technology. Jest to układ przenoszenia składników biologicznie czynnych do określonego miejsca — fibroblastów. Innymi słowy system działa jak GPS. Dotychczas stosowany był w zaawansowanych lekach do terapii celowanych. Jest to droga technologia, przez co rzadko wykorzystywana w kosmetologii.

dw5bcwb

3LAB jest także znane z wielu innych przełomowych kompleksów. Jest nim m.in. Bio-Engineered Renewal Complex mający działanie przeciwzmarszczkowe, wygładzające skórę, poprawiające jej napięcie i elastyczność. Wspomaga też produkcję elastyny i kolagenu. To pierwsza taka kompozycja na świecie, co potwierdza innowacyjność marki. Zawiera ona składnik pochodzenia białkowego, którego kompozycja naśladuje ludzki hormon wzrostu. Co ważne, jest to jedyny bezpieczny i efektywny składnik w grupie syntetycznych hormonów.

Stawiając na najwyższą jakość swoich kosmetyków, 3LAB sytuuję się w wąskim gronie marek luksusowych. Stosowane surowce, składniki i kompleksy gwarantują profesjonalną pielęgnację bez konieczności częstych wizyt w salonach urody. Może warto więc postawić na odrobinę luksusu i wybrać 3LAB?

dw5bcwb

Podziel się opinią

Share
dw5bcwb
dw5bcwb
Więcej tematów