Trwa ładowanie...
d3r8inz

Lubuskie. Pijany kierowca busa chciał przekupić policjantów

Ukrainiec, który kierował busem pod wpływem alkoholu, trafił do aresztu. Mężczyzna chciał chciał wręczyć funkcjonariuszom łapówkę, a gdy ci się nie zgodzili, zaczął im grozić. Może spędzić w więzieniu nawet 10 lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lubuskie. Pijany kierowca busa chciał przekupić policjantów
Lubuskie. Pijany kierowca busa chciał przekupić policjantów (Policja)
d3r8inz

Policjanci z Międzyrzecza dostali zgłoszenie, że jeden z kierowców na trasie do Bukowca jedzie "wężykiem". Gdy namierzyli i zatrzymali pojazd, okazało się, że prowadzący go 41-letni Ukrainiec jest nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 2,5 promila.

Gdy mężczyzna usłyszał, co go czeka, zaczął prosić policjantów, aby go puścili. Oferował im w zamian pieniądze. Namawiał ich, aby pojechali z nim do firmy pracodawcy, gdzie zostawiłby swój pojazd, a on poszedłby do domu po pieniądze.

Lubuskie. Pijany kierowca busa chciał przekupić policjantów

Policjanci wielokrotnie pouczali mężczyznę, że próba przekupstwa to również przestępstwo. Ukrainiec lekceważył ich słowa, a gdy usłyszał, że zostanie zatrzymany, zareagował agresywnie. Groził jednemu z policjantów.

d3r8inz

Zobacz też: Brodnica. Pościg za pijanym kierowcą tico. W środku kobieta w ciąży i dziecko

41-latek usłyszał trzy zarzuty: kierowania gróźb karalnych, udzielania korzyści majątkowej oraz poruszania się pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu nawet 10 lat więzienia. Decyzja sądu trafił na miesiąc do aresztu.

Czytaj też: Policjanci puścili pijanego kierowcę. Wypił jeszcze więcej i potrącił dwie osoby
Łódź. Pijany Ukrainiec spowodował śmiertelny wypadek. Auto odbijało się od ścian kamienic

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3r8inz

Podziel się opinią

Share
d3r8inz
d3r8inz
Więcej tematów