Trwa ładowanie...
d1johyv

Łódzkie: wiózł córki autem. Miał 3 promile

45-latek został namierzony dzięki czujnemu kierowcy, który zauważył, że jadące przed nim auto wykonuje niebezpieczne manewry. Mężczyzna próbował odebrać piratowi drogowemu kluczyki i uniemożliwić mu dalszą jazdę, jednak pijany kierowca zdołał pojechać dalej. W samochodzie znajdowały się dwie córki mężczyzny w wieku 10 i 12 lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kierowca tłumaczył, że pił alkohol podczas jazdy
Kierowca tłumaczył, że pił alkohol podczas jazdy (PAP, Fot: Marcin Bielecki)
d1johyv

Policjanci z Tomaszowa Mazowieckiego otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwym kierowcy około godziny 21. Jego pojazd został namierzony i zatrzymany w miejscowości Czerniewice, tuż przed zjazdem na drogę ekspresową S8. Mężczyna tłumaczył, że wraz z córkami wracał od znajomych.

- Twierdził, że kupił alkohol na stacji benzynowej i spożywał go w trakcie jazdy. Jego auto zostało odholowane, mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, teraz za jazdę po pijanemu odpowie przed sądem - mówi insp. Joanna Kącka z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Mężczyźnie grozi do dwóch lat więzienia. Jego córkami, do czasu przyjazdu matki dziewczynek zaopiekowali się policjanci z komisariatu w Czerniewicach.

d1johyv

Źródło: onet.pl

Zobacz też: Niebezpieczna sytuacja na przejściu dla pieszych w Elblągu

d1johyv

Podziel się opinią

Share
d1johyv
d1johyv