Trwa ładowanie...

Łódź. W kamienicy przy ul. Wólczańskiej zarwał się strop. Potem zaczęły pękać ściany

W Łodzi pęka kolejna kamienica. Ostatnio runęła ściana jednego z budynków. Tym razem zaczyna walić się kamienica przy ul. Wólczańskiej 43. Wszyscy mieszkańcy zostali już ewakuowani.

Share
Łódź. W kamienicy przy ul. Wólczańskiej zarwał się strop. Potem zaczęły pękać ściany
Źródło: maps.google.pl
d4cxxbg

To kolejna katastrofa budowlana w Łodzi. Do ostatniej doszło w piątek, kiedy zawaliło się skrzydło kamienicy przy ul. Rewolucji 1905 roku numer 29. Budynek był przeznaczony do remontu. Ulica została wtedy zamknięta dla ruchu. Na początku września runęły trzy stropy w kamienicy na tej samej ulicy, ale przy numerze 31. Trwały w niej prace rozbiórkowe przed renowacją. Budynek został wówczas rozebrany.

Teraz kłopoty są z kamienicą przy ul. Wólczańskiej 43 - informuje dzienniklodzki.pl. W nocy z soboty na niedzielę zarwał się strop w oficynie. Powodem było pęknięcie belki. Nikomu nic się nie stało. Kilka godzin później zaczęły pękać ściany budynku. Sytuacja stała się niebezpieczna, dlatego wówczas zapadła decyzja o ewakuacji mieszkańców kamienicy.

Teren został zabezpieczony przez straż pożarną. Na miejscu pojawiła się inspekcja nadzoru budowlanego. Mieszkańcy kamienicy przy ul. Wólczańskiej w Łodzi wskazują, że to nie jedyne problemy. Oprócz pękniętych ścian skarżą się na grzyb. Obok jednego z mieszkań zrobiła się dziura w kominie. - Gdyby sąsiedzi mnie nie obudzili, to zatrułabym się czadem - uważa pani Anna.

Zobacz też: Brudne buty w Sejmie. "Nowy poseł chce się wyróżnić za wszelką cenę"

Źródło: dzienniklodzki.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4cxxbg

Podziel się opinią

Share
d4cxxbg
d4cxxbg
Więcej tematów