Trwa ładowanie...

Łódź. Roczna dziewczynka wypadła z okna. Rodzice byli trzeźwi

Roczna dziewczynka wypadła z okna na 1. piętrze kamienicy w Łodzi. Dziecko upadło na betonowy chodnik i z urazem głowy trafiło do Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki.
Share
Łódź. 13-miesięczna dziewczynka wypadł z okna kamienicy
Łódź. 13-miesięczna dziewczynka wypadł z okna kamienicyŹródło: East News
d29dg4y

Wypadek wydarzył się przed południem na ul. Ogrodowej w Łodzi. 13-miesięczna dziewczynka wydostała się na balkonu i spadła na chodnik przez otwarte okno.

- Wezwano służby. Ekipa karetki udzieliła dziecku pomocy i zabrała je do szpitala - mówi WP kom. Marcin Fiedukowicz z łódzkiej policji. Dodaje, że rodzice byli podczas zdarzenia w domu. Byli trzeźwi.

- Postępowanie prowadzimy pod kątem narażenia osoby małoletniej na niebezpieczeństwo czy utratę zdrowia. Będziemy także wyjaśniać, czy nie doszło do uchybień ze strony rodziców - dodał policjant.

d29dg4y

Zobacz także: "Wiadomości" a dymisje w Ministerstwie Sprawiedliwości. Polityk PO ironizuje

Dziecko przebywa na oddziale neurochirurgii Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Jak poinformował reporterów "Dziennika Łódzkiego" Adam Stępka z pogotowia ratunkowego, stan dziewczynki nie zagraża jej życiu.

To już trzeci podobny przypadek w ostatnich dniach. We wtorek w Częstochowie 2-latek wypadł z czwartego piętra. Tego samego dnia kilkulatek spadł z balkonu kamienicy w Wadowicach.

#bezpieczniWPolsce

Poprzez wakacyjną akcję Wirtualnej Polski chcemy ostrzegać naszych czytelników o utrudnieniach spowodowanych wypadkami i innymi niebezpiecznymi zdarzeniami.

Tagujcie swoje materiały hasztagiem#bezpieczniWPolsce i razem z nami informujcie o niebezpiecznych sytuacjach. Wysyłajcie swoje zdjęcia i nagrania na adres dziejesie.wp.pl bądź nasz profil na Facebooku WP Dziejesie.

d29dg4y

Podziel się opinią

Share
d29dg4y
d29dg4y
Więcej tematów