Trwa ładowanie...

Leszek Miller: Donald Tusk nie powinien komentować sytuacji wewnętrznej

- Komentowanie sytuacji wewnętrznej przez Donalda Tuska jest dysfunkcjonalne i nie powinno mieć miejsca. Jeśli już się na to decyduje to powinno być to przemyślane, żeby nie budzić podejrzeń o wykorzystywanie swojej roli do wewnętrznych rozgrywek – komentuje w #dzieńdobryWP zachowanie Donalda Tuska Leszek Miller.

d4d5ns4
d4d5ns4

Leszek Miller przyznał że Donald Tusk jest jedyną przeciwwagą dla Jarosława Kaczyńskiego. Dlatego oczywistym jest, że PiS wykorzystuje sejmową komisję śledczą ds. afery Amber Gold do osłabienia jego pozycji. – Donald Tusk ma szanse zetrzeć się pozytywnie w wyborach prezydenckich z Andrzejem Dudą – zauważa były premier.

- Komentowanie sytuacji wewnętrznej przez Donalda Tuska jest dysfunkcjonalne i nie powinno mieć miejsca. Powinien pamiętać, że jest reprezentantem 28 krajów europejskich, a nie reprezentantem Polski w Radzie Europejskiej, ponieważ naszym reprezentantem jest Beata Szydło. Jeżeli już się decyduje na jakiś komentarz to powinno to być przemyślane, żeby nie powodować podejrzeń, że pozycję brukselską wykorzystuje do wewnętrznych rozgrywek - zauważa Leszek Miller.

d4d5ns4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4d5ns4
Więcej tematów