Trwa ładowanie...
d3obnds

Leszek Miller broni Stevena Seagala i obraża władze Ukrainy

Były przewodniczący skomentował zakaz wjazdu na Ukrainę jakim został ukarany amerykański aktor Steven Seagal. Leszek Miller skomentował ten fakt, określając ukraińskie władze mianem "banderowców".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Leszek Miller broni Stevena Seagala i obraża władze Ukrainy
(PAP, Fot: Marcin Bielecki/TASS)
d3obnds

- Steven Seagal otrzymał pięcioletni zakaz wjazdu na Ukrainę. Banderowskie władze uznały, że aktor stanowi zagrożenie dla państwa. - napisał na Twitterze Miller wywołując niezadowolenie u wielu osób. Za używanie w stosunki do Ukrainy rosyjskiej retoryki komentujący jego wpis pytali o pożyczki z Moskowy i sprawę więzień CIA.

Steven Seagal w sobotę został wpisany na czarną listę przez swoje powiązania z Władimirem Putinem. Władze Ukrainy twierdzą, że aktor stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa kraju.

Aktor rozwścieczył Ukraińców tym, że w przeszłości grał koncerty w opanowanym przez rosyjskich separatystów Donbasie. Seagal chwali się również, że jego babcia pochodząca z Władywostoku podziela pogląd, iż aneksja Krymu była "uzasadnionym działaniem Putina". Służby wywiadowcze Ukrainy zakazały aktorowi wjeżdżać do kraju przez 5 lat.

d3obnds

Podziel się opinią

Share
d3obnds
d3obnds
Więcej tematów