Trwa ładowanie...

Legionowo. Żołnierz postrzelony przez komandosa jest w ciężkim stanie. Nowe fakty

Nowe fakty ws. żołnierza postrzelonego przez komandosa. Do incydentu doszło w środę na strzelnicy w Legionowie. Wiadomo, że mężczyzna został trafiony kulą w brzuch, a jego stan jest ciężki.

Share
Legionowo. Żołnierz postrzelony przez komandosa jest w ciężkim stanie. Nowe fakty
Źródło: East News, Fot: Wojciech Stróżyk/Reporter
d1vaj08

Postrzelony żołnierz przeżył i został przewieziony do szpitala wojskowego przy ul. Szaserów w Warszawie. Tam przeszedł operację. Jak donosi RMF FM, jego stan jest ciężki.

Rzecznik prasowy żandarmerii Wojskowej ppłk Artur Karpienko poinformował, że żołnierz został postrzelony w brzuch. Stało się to podczas ćwiczeń w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Mężczyznę miał przypadkowo postrzelić członek jednostki wojskowej komandosów z Lublińca.

d1vaj08

Legionowo. Żołnierz postrzelony przez komandosa jest w ciężkim stanie

Do zdarzenia doszło w przerwie między kolejnymi etapami ćwiczenia prowadzonego na specjalistycznej, dynamicznej strzelnicy w legionowskim Centrum Szkolenia Policji. Jak dowiedział się dziennikarz RMF FM, wystrzeliła broń krótka, a stało się to podczas dostosowywania jej do amunicji ćwiczebno-barwiącej.

Zobacz też: Testował uzbrojenie. Wielu odradzałoby ten sposób

Na miejsce wezwano funkcjonariuszy Żandarmerii Wojskowej, którzy zabezpieczyła dowody i przebadali alkomatem wszystkich uczestników szkolenia. Ich pracę nadzoruje prokurator. Wszczęto zostało już śledztwo pod kątem nieostrożnego obchodzenia się z bronią i nieumyślnego spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1vaj08

Podziel się opinią

Share
d1vaj08
d1vaj08
Więcej tematów