Trwa ładowanie...
d46bnds

Legionowo: sondażowe wyniki wyborów samorządowych 2018. Roman Smogorzewski prezydentem Legionowa

Roman Smogorzewski, mimo wielu kontrowersji po raz kolejny obejmie urząd prezydenta Legionowa. Według sondażowych wyników wyborów samorządowych uzyskał 63,8 proc. głosów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Legionowo: sondażowe wyniki wyborów samorządowych 2018. Roman Smogorzewski prezydentem Legionowa
Legionowo: sondażowe wyniki wyborów samorządowych 2018. Roman Smogorzewski prezydentem Legionowa (Youtube.com)
d46bnds

Legionowo: wyniki wyborów samorządowych 2018. Roman Smogorzewski prezydentem

Roman Smogorzewski obejmuje fotel prezydenta Legionowa od maja 2002 roku. W 2009 roku wstąpił do Platformy Obywatelskiej i jeszcze do niedawna był popierany przez to ugrupowanie. W październiku 2018 złożył rezygnację z członkostwa partii, po tym gdy na konwencji wyborczej w Legionowie w sposób seksistowski wypowiadał się o kandydatkach własnego komitetu Porozumienie Samorządowe, do rady miasta.

Roman Smogorzewski obraża kandydatki komitetu Porozumienie Samorządowe i mimo to zostaje prezydentem Legionowa

d46bnds

"- Jest z Tobą kłopot, bo jesteś trochę za ładna i wiesz... masz wiele innych walorów i kompetencji, ale jak zacznę za bardzo to wiesz... moja żona w ogóle nie jest zazdrosna, typowa kobieta (...) Tutaj mamy chyba dwie najbardziej aktywne, powiedziałbym, że napalone... (...) No i pani od seksu (śmiech). Przepraszam, ale tak mi się pani kojarzy" - tak niedawno wypowiadał się o kandydatkach do rady miasta Legionowo sam Roman Smogorzewski.

Jak się okazuje, mimo obraźliwych komentarzy pod adresem kobiet, Smogorzewski po raz kolejny został wybrany jako prezydent Legionowa. Według sondażowych wyników wyborów otrzymał 63,8% głosów wyborców.

d46bnds

Podziel się opinią

Share

d46bnds

d46bnds
Więcej tematów