Trwa ładowanie...

Legionowo: sondażowe wyniki wyborów samorządowych 2018. Roman Smogorzewski prezydentem Legionowa

Roman Smogorzewski, mimo wielu kontrowersji po raz kolejny obejmie urząd prezydenta Legionowa. Według sondażowych wyników wyborów samorządowych uzyskał 63,8 proc. głosów.

Share
Legionowo: sondażowe wyniki wyborów samorządowych 2018. Roman Smogorzewski prezydentem LegionowaŹródło: Youtube.com
d1woudt

Legionowo: wyniki wyborów samorządowych 2018. Roman Smogorzewski prezydentem

Roman Smogorzewski obejmuje fotel prezydenta Legionowa od maja 2002 roku. W 2009 roku wstąpił do Platformy Obywatelskiej i jeszcze do niedawna był popierany przez to ugrupowanie. W październiku 2018 złożył rezygnację z członkostwa partii, po tym gdy na konwencji wyborczej w Legionowie w sposób seksistowski wypowiadał się o kandydatkach własnego komitetu Porozumienie Samorządowe, do rady miasta.

Roman Smogorzewski obraża kandydatki komitetu Porozumienie Samorządowe i mimo to zostaje prezydentem Legionowa

"- Jest z Tobą kłopot, bo jesteś trochę za ładna i wiesz... masz wiele innych walorów i kompetencji, ale jak zacznę za bardzo to wiesz... moja żona w ogóle nie jest zazdrosna, typowa kobieta (...) Tutaj mamy chyba dwie najbardziej aktywne, powiedziałbym, że napalone... (...) No i pani od seksu (śmiech). Przepraszam, ale tak mi się pani kojarzy" - tak niedawno wypowiadał się o kandydatkach do rady miasta Legionowo sam Roman Smogorzewski.

Jak się okazuje, mimo obraźliwych komentarzy pod adresem kobiet, Smogorzewski po raz kolejny został wybrany jako prezydent Legionowa. Według sondażowych wyników wyborów otrzymał 63,8% głosów wyborców.

d1woudt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1woudt
d1woudt
Więcej tematów