Trwa ładowanie...

Kwiaty na Dzień Kobiet – gdzie 8 marca można kupić najtańsze kwiaty (Biedronka, Lidl, Tesco, Carrefour)

Dzień Kobiet obchodzony jest 8 marca. Sprawdzamy, gdzie można kupić najtańsze kwiaty na Dzień Kobiet. Bukiety oraz rośliny doniczkowe dostępne będą m.in. w Biedronce, Lidlu, Tesco i sklepach Carrefour.

Kwiaty na Dzień Kobiet – gdzie 8 marca można kupić najtańsze kwiaty (Biedronka, Lidl, Tesco, Carrefour)Źródło: iStock.com
d3rmkki
d3rmkki

Dzień Kobiet 8 marca – kwiaty najpopularniejszym prezentem

Dzień Kobiet to jedno z popularniejszych świąt obchodzonych w Polsce. Już 8 marca panie w całym kraju będą obdarowywane drobnymi upominkami. Najpopularniejszym prezentem na dzień kobiet są kwiaty. Świetnie sprawdzają się zarówno te cięte i układane w bukiety, jak również rośliny doniczkowe. Poniżej prezentujemy oferty kwiatów w dyskontach takich jak Biedronka, Lidl, Tesco i Carrefour.

Dzień Kobiet 8 marca – Biedronka

Biedronka na Dzień Kobiet przygotowała bogatą ofertę kwiatów doniczkowych. Na uwagę z pewnością zasługują storczyki. Dostępne będą w dwóch wersjach. Pierwsza z nich, w cenie 29,99 zł dotyczy rośliny trzypędowej, druga natomiast rośliny w szklanym wazonie (34,99 zł). W Biedronce znajdziemy również wiele roślin kwitnących. Doniczkę róż kupimy już za 9,99 zł, a azalię za 14,99zł. Warto zwrócić uwagę na azalię na pniu, oferowaną w cenie 13,99 zł. Bardzo ładną dekoracją mogą być również rośliny w szkle (54,99 zł).

Dzień Kobiet 8 marca – Lidl

Oferta na Dzień Kobiet w Lidlu dostępna jest już od poniedziałku 4 marca. Wśród kwiatów doniczkowych oferowanych przez Lidl znalazł się m.in. niebieski storczyk (59,99 zł) oraz storczyk dwupędowy (34,99 zł). Podczas zakupów warto zwrócić uwagę na azalie (na pniu oraz w ceramicznej doniczce w cenie 14,99 zł). Na półkach nie zabrakło miejsca dla gerberów oraz róż doniczkowych, które możemy dostać za 9,99 zł.

Kwiaty cięte oraz bukiety Lidl będzie sprzedawał od czwartku. W Dzień Kobiet niezwykłą popularnością cieszą się tulipany. Pęk 9 tulipanów dostaniemy za 11,99 zł, 15 za 14,99 zł, a 24 za 24,99 zł. Cięte róże (13 szt.) będą kosztowały 8,99 zł. Budżetowym rozwiązaniem może być pęk 15 żonkili za 3,99 zł. Lidl przygotował również dwie wersje bukietów. Za wiązankę róż trzeba zapłacić 29,99 zł. Nieco tańsza będzie kompozycja gerberów – 19,99 zł.

d3rmkki

Dzień Kobiet 8 marca – Tesco

Tesco w Dzień Kobiet stawia na pęki ciętych kwiatów. Za 7 tulipanów zapłacimy 5,79 zł, bukiet 15 tulipanów to koszt 16,99 zł. Pojedyncza róża kosztować będzie 4,99 zł, a wiązanka złożona z 9 róż 6,99zł. W ofercie na Dzień Kobiet znajdziemy również dwupędowe storczyki. W Tesco trzeba za nie zapłacić 26,99 zł. Uroczym prezentem może być również doniczka goździków za 7,99 zł.

Dzień Kobiet 8 marca – Carrefour

Carrefour na Dzień Kobiet przygotował ofertę storczyków w intensywnych i niestandardowych kolorach w cenie 44,99 zł za sztukę. Na półkach znajdziemy również wiązankę złożoną z 7 tulipanów (6,99 zł) oraz wiele bukietów, których ceny będą rozpoczynały się od 12,99 zł.

d3rmkki
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rmkki
Więcej tematów