Trwa ładowanie...

Kukiz prezentuje swoje muzyczne umiejętności. Śpiewa o Gowinie i Tusku

Paweł Kukiz jak sam przyznał miał ostatnio sporo wolnego czasu i napisał piosenkę o Jarosławie Gowinie. W środę ujawnił jej kolejne zwrotki i zdradził, że w zanadrzu ma także utwór o Donaldzie Tusku.

Kukiz prezentuje swoje muzyczne umiejętności. Śpiewa o Gowinie i TuskuŹródło: Agencja Gazeta, fot: RAFAL MIELNIK
da3ihz4

Utwór "Biedny jak Gowin" nawiązuje do wypowiedzi Jarosława Gowina, który w wywiadzie powiedział, że ministrowie biedują. We wtorek na antenie Polskiego Radia zaprezentował kawałek zwrotki. W środę już na antenie RMF FM, przypomniał sobie o kolejnych częściach piosenki.

- Od soboty do pierwszego jeszcze trzy tygodnie. Z głodu rękę wbijam w ścianę. Drugą trzymam spodnie. Niech się spełni sen, mała kromka chleba. Bo przewracam się, bieda, bieda, bieda... - recytował Kukiz, bo dłuższy śpiew uniemożliwiła mu chrypka.

da3ihz4

- W drugiej zwrotce Gowin przemieszcza się ulicami Warszawy wieczorem i szuka czy woda nie wyrzuciła śniętych ryb - kontynuuje.

Państwo Nelcowie ochrzcili swoje 16. dziecko. Prezydent Duda na uroczystości

Kukiz napisał również pieśń o miłości do Donalda Tuska. - Żeby nie było, że tylko opcji rządzącej robię jakieś przytyki - asekurował się polityk.

- Tekst jest o tym, że nic nie boli, jak miłość. To o panu Donaldzie Tusku, na którym tak się zawiodłem, a tak go kochałem - tłumaczy. "Chociaż wilcze miałeś oczy, kochał ciebie cały lud" - zarecytował fragment utworu Kukiz.

Źródło: RMF FM

da3ihz4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
da3ihz4
Więcej tematów