Trwa ładowanie...
dt2b444

Kukiz chwali "niepokornego" posła PiS: Zuch!

"Zuch! Dla Polski jedyna nadzieja w młodych" - to komentarz Pawła Kukiza na temat posła posła PiS Łukasza Rzepeckiego, który w środę podczas sejmowej debaty nad projektem ustawy o Funduszu Dróg Samorządowych złożonym przez grupę posłów tej partii zaapelował, aby za nim nie głosować.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kukiz chwali "niepokornego" posła PiS: Zuch!
(PAP, Fot: Bartłomiej Zborowski)
dt2b444

"Zła, antyludzka i antyobywatelska"

Podczas sejmowej debaty nad projektem ustawy o Funduszu Dróg Samorządowych autorstwa posłów PiS Łukasz Rzepecki zaapelował do polityków swojej partii "o wycofanie się z tego pomysłu". - Ta ustawa jest zła, antyludzka i antyobywatelska. Ja będę głosował w pierwszym czytaniu za jej odrzuceniem - zapowiedział poseł PiS.

Minął rok od wielkiego audytu PiS

"Odwaga. Bez niej nie ma wolności"

"Niepokornego" posła PiS pochwalił Paweł Kukiz.

dt2b444

"ZUCH!!! Dla Polski jedyna nadzieja w młodych. Jasna, logiczna, prosta ocena planu podwyżki ceny paliwa. Bez tej całej durnej politycznej nadbudowy. No i najważniejsze - odwaga. Bez niej nie ma wolności." - czytamy na profilu facebookowym lidera Kukiz'15.

Sam zainteresowany tłumaczył, że nie boi się wyrzucenia z partii. - Jeżeli chcieliby mnie wyrzucić z partii to wyrzucą też program Prawa i Sprawiedliwości, bo ja realizuję program Prawa i Sprawiedliwości - zaznaczył Rzepecki. - W kampanii wyborczej politycy Prawa i Sprawiedliwości mówili, że będą przeciw podnoszeniu podatków i to nas różniło od Platformy Obywatelskiej - dodał najmłodszy poseł w tej kadencji.

Źródło: WP, Facebook, TVN24

dt2b444

Podziel się opinią

Share
dt2b444
dt2b444
Więcej tematów