Trwa ładowanie...
dlmgcz2

Ktoś ukradł policjantowi broń. Trwają poszukiwania

Ktoś ukradł broń policjantowi w poznańskim tramwaju. Mężczyzna był w drodze do pracy, zaś broń przewoził w plecaku, który został skradziony przez nieznanego sprawcę. W mieście trwa akcja poszukiwawcza.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
policja  w pl
policja w pl (flickr.com)
dlmgcz2

Jak poinformował rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu mł. insp. Andrzej Borowiak, "policjantowi, który jechał do pracy, na służbę został przywłaszczony najprawdopodobniej plecak, w którym miał broń". Do zdarzenia doszło w jednym z poznańskich tramwajów. Jak dodał Borowiak, "z tego powodu ogłoszony został alarm i trwa akcja poszukiwawcza".

Policjant zorientował, że nie ma plecaka z bronią około godz. 20. W późnych godzinach wieczornych w Poznaniu wciąż można było zauważyć grupy policjantów przeszukujących krzaki, śmietniki i inne zakamarki, w których mógł zostać porzucony skradziony plecak.

Akcję komentowano w mediach społecznościowych, m.in. na Facebooku, gdzie poznaniacy pisali: "Na Kolejowej/ Kanałowej w kółko jeździ około 5 dużych radiowozów albo chodzą patrole i szukają czegoś pod samochodami".

"Małeckiego - kilkunastu policjantów i kilka radiowozów. Ewidentnie czegoś szukają."

dlmgcz2

Podziel się opinią

Share
dlmgcz2
dlmgcz2
Więcej tematów