Trwa ładowanie...

Ktoś rozrzuca kiełbasę z gwoździami na poznańskim Piątkowie. Właściciele psów są przerażeni

• Na Facebooku krąży ostrzeżenie dla właścicieli psów z os. Batorego o tym, że ktoś rozrzuca w okolicy kiełbasę wypełnioną gwoździami
• Według internautów wcześniej w tym miejscu ktoś rozrzucał zatrute kulki mięsa
• Policja przyznaje jednak, że nikt nie zgłaszał jej żadnych tego typu sygnałów

Ktoś rozrzuca kiełbasę z gwoździami na poznańskim Piątkowie. Właściciele psów są przerażeniŹródło: Facebook.com/Piatkowo
d2j4f4v
d2j4f4v

21 lutego na facebookowej stronie poznańskiego Piątkowa opublikowano ostrzeżenie o treści: „Uwaga! Poznań, os. Batorego prz torach - ktoś rozrzucił kiełbasę z gwoździami! Tydzień temu leżały tu kulki mięsa prawdopodobnie z trucizną, teraz gwoździe w kiełbasie!”. Informacja przeraziła właścicieli psów, bo nietrudno sobie wyobrazić, co by się stało, gdyby któryś z czworonogów poczęstował się tego rodzaju „przekąską”.

Sygnały o niebezpiecznych pułapkach na psy dotarły już do straży miejskiej.

- Wzmożyliśmy patrole w tym miejscu, ale takie działania jak w tym przypadku noszą znamiona niehumanitarnego traktowania zwierząt, co jest przestępstwem i należy to zgłaszać policji – wyjaśnia Przemysław Piwecki, rzecznik prasowy poznańskiej straży miejskiej.

Jak się okazuje, policja też wie o sprawie.

d2j4f4v

- Ale dowiedzieliśmy się o tym od dziennikarzy. Nikt nie zgłosił odnalezienia tych kawałków kiełbasy wypełnionej gwoździami na komisariat – przyznaje Dominika Bral z zespołu prasowego wielkopolskiej.

Do podobnych incydentów od czasu do czasu dochodzi w wielu miastach Polski. W różnego rodzaju parkach i innych miejscach odwiedzanych przez spacerowiczów z psami są odnajdywane kawałki kiełbasy wypełnionej gwoździami, szpilkami, czy haczykami wędkarskimi. Sprawców jest jednak bardzo trudno w tej sytuacji odnaleźć.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d2j4f4v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2j4f4v
Więcej tematów