Trwa ładowanie...

Kto twoim zdaniem był "the best" w zeszłym roku?

Kto twoim zdaniem zasłużył na miano Człowieka Roku Wirtualnej Polski 2009? Zgłoś nam swojego kandydata!

Share
Kto twoim zdaniem był "the best" w zeszłym roku?
Źródło: WP.PL
d1ysxal

Jak co roku i tym razem chcielibyśmy w Waszym imieniu docenić osoby, których działalność w sferze publicznej wywarła w 2009 roku największy wpływ na życie społeczne, gospodarcze, polityczne, naukowe lub artystyczne. Wiele zachowań osób publicznych budzi w Was całkowicie zrozumiałe zdenerwowanie i niezgodę. Tym bardziej warto docenić tych, których czyny i zachowanie wnoszą coś dobrego do naszego życia.

Internauci potrafią zauważyć i docenić wiele takich osób często jeszcze zanim dziennikarze zwrócą na nich większą uwagę. Wbrew temu, co piszą niektóre media o internautach, my wierzymy w Was i waszą obserwację tego, co dzieje się w kraju.

d1ysxal

Dlatego oddajemy głos całkowicie Wam - naszym czytelnikom. Spośród zgłoszonych przez Was kandydatów, wybierzemy 12, których najczęściej wskazywaliście i poprosimy Was o wskazanie tej osoby, którą wyróżnimy statuetką Człowieka Roku Wirtualnej Polski 2009. To będzie nagroda i tytuł w 100% od Was - Internautów.

Liczymy na ciekawe uzasadnienia zgłoszonych kandydatur. Autorów pięciu najlepszych komentarzy zaprosimy do siedziby Wirtualnej Polski na spotkanie z laureatem nagrody, a także odsłonimy tajemnice pracy redaktorów w Wirtualnej Polsce.

Wasze zgłoszenia kandydatów zbieramy do 14 lutego. Od 15 lutego przez dwa tygodnie będziecie mogli zagłosować w na najbardziej popularne kandydatury.

W ubiegłych latach tytuł Człowieka Roku Internautów Wirtualnej Polski przyznaliście: Januszowi Palikotowi (2008 r.), Władysławowi Bartoszewskiemu (2007 r.), Raul Lozano (2006 r.), Donaldowi Tuskowi (2005 r.), Otylii Jędrzejczak (2004 r.) oraz Janowi Rokicie (2003 r.).

d1ysxal

Podziel się opinią

Share
d1ysxal
d1ysxal
Więcej tematów