Trwa ładowanie...

Kto jest najlepszym prezenterem w Polsce? Czytelnicy WP nie mają wątpliwości

Gala wręczenia "Telekamer" zbliża się wielkimi krokami. Kategorią, która budzi duże zainteresowanie jest "prezenter informacji". O statuetkę walczą m.in. Anita Werner i Danuta Holecka.

Share
Kto jest najlepszym prezenterem w Polsce? Czytelnicy WP nie mają wątpliwości
Źródło: East News
dipl2z8

Organizatorem plebiscytu jest tygodnik "Tele Tydzień", który nominował najpopularniejszych dziennikarzy z największych stacji telewizyjnych. W zestawieniu nie mogło zabraknąć czołowej prezenterki "Wiadomości" Danuty Holeckiej. Dziennikarka wywołuje skrajne emocje - jedni, delikatnie mówiąc, nie lubią jej, a drudzy wprost uwielbiają.

Wśród nominowanych jest też Dorota Gawryluk i Jarosław Gugała z Polsatu, Anita Werner z TVN oraz Tomasz Wolny z TVP.

Zapytaliśmy naszych czytelników, kto powinien otrzymać Telekamerę 2018 w kategorii "Prezenter informacji". Do godz. 16:00 w głosowaniu zdecydowanie prowadziła Anita Werner, która zdobyła prawie 63 proc. głosów. Na drugim miejscu, ale jednocześnie daleko w tyle jest Holecka (ponad 15 proc. głosów). Najmniej czytelników postawiło na Tomka Wolnego (niecałe 3 procent).

Nasza sonda wciąż trwa, dlatego zachęcamy do głosowania tutaj. Do godziny 16:00 oddano ponad 79 tysięcy głosów. Gala Telekamery 2018 odbędzie się w poniedziałek 12 lutego w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie. Zwycięzcy plebiscytu ogłoszeni zostaną w 11 kategoriach. Wyniki będą podawane tylko na profilu facebookowym "Tele Tygodnia", organizatora plebiscytu.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
dipl2z8

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dipl2z8
dipl2z8
Więcej tematów