Trwa ładowanie...
d4lywtv

Książę Karol umawiał się z siostrą Diany. Z drugą się ożenił

Sarah Spencer od lat chroni swoją prywatność. Widać ją właściwie tylko na uroczystościach rodziny królewskiej. Jednak swego czasu jednak było o niej bardzo głośno. Zanim Karol oświadczył się Dianie, to ją typowano na jego żonę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książę Karol i Sarah Spencer (Getty Images)
d4lywtv

Siostra księżnej Diany poznała Karola w 1977 r. Młody książę żył wtedy pod dużą presją – wymagano już od niego, by jak najszybciej znalazł kandydatkę na żonę. Panna Spencer właśnie taką się wydawała. Chroniła ich prywatność, jak umiała. Diana właściwie była wtedy jeszcze dzieckiem, ale Karol wpadł jej w oko.

Romans z Sarah mógł przerodzić się w coś więcej. Książę zabierał ją na imprezy, bawili się też na prywatnych wakacjach w górach. Potem Spencerówna popełniła niewybaczalny błąd: na oczach ukochanego rozmawiała z dziennikarzem.

Kiedy romans się zakończył, książę niemal natychmiast zwrócił się w stronę Diany. O dziwo, Sarah nie tylko się nie obraziła, ale jeszcze dała parze błogosławieństwo. – Zostałam ich kupidynem – mówiła w późniejszym wywiadzie. W 1981 roku Diana została Księżną Walii – wtedy jej siostra była już żoną Neila McCorquodale'a.

Po tragicznej śmierci "Lady Di" w 1997 r., Sarah towarzyszyła Karolowi w podróży do Paryża, gdzie wspólnie odebrali jej ciało. Jak potem mówiła, była w ogromnym szoku i nawet w dniu pogrzebu nie docierało do niej, co się stało. Po dekadzie Spencer przekonywała, że Diana i jej partner Dodi Al Fayed zginęli przez kierowcę Henri Paula i hordę paparazzi, którzy ścigali ich po paryskich ulicach.

d4lywtv

Jak podają brytyjskie media, Lady Sarah pozostaje w bliskim kontakcie z synami siostry, książętami Harrym i Williamem. Była ważnym gościem na ślubach obu, regularnie pojawia się też podczas imprez charytatywnych siostrzeńców. Sama jest matką trójki dzieci: dwóch córek i syna.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4lywtv

Podziel się opinią

Share

d4lywtv

d4lywtv
Więcej tematów