Trwa ładowanie...

Książę George kończy dwa lata. Pałac Kensington opublikował nowe zdjęcie

Książę George, syn księcia Williama i księżnej Kate, obchodzi w środę drugie urodziny. Z tej okazji Pałac Kensington opublikował nowe zdjęcie, na którym mały George, trzymany na rękach przez tatę, z uśmiechem patrzy w obiektyw.
Share
Książę George jest trzeci w kolejce do tronu
Książę George jest trzeci w kolejce do tronuŹródło: PAP/EPA, Fot: MARIO TESTINO
d3jxnz1

Zdjęcie zostało zrobione w dniu chrztu drugiego dziecka książęcej pary, księżniczki Charlotte, 5 lipca.

Jubilat będzie zapewne świętował na rodzinnej uroczystości w wiejskiej posiadłości Anmer Hall. Oczekiwani są rodzice księżnej Kate, Carole i Michael Middletonowie, a także młodsza siostra Pippa oraz przynajmniej kilkoro z siedmiorga rodziców chrzestnych księcia.

"Daily Telegraph" odnotowuje, że księżna Cambridge, której rodzice zawodowo zajmują się organizacją przyjęć, sama przygotowała wszystko na środową uroczystość.

d3jxnz1

W ubiegłym roku, gdy George, trzeci w kolejce do brytyjskiego tronu, skończył rok, gościem honorowym była Elżbieta II. W tym roku jednak nie oczekuje się przybycia królowej.

Księciu od chwili narodzin 22 lipca 2013 roku towarzyszy wielka uwaga mediów. Podobnie jak w przypadku jego mamy brytyjskie media mówią o "efekcie George' a", ponieważ wszystko, co chłopiec ma na sobie wyprzedaje się na pniu. George trafił nawet do zestawienia "50 najlepiej ubranych mężczyzn w Wielkiej Brytanii" w 2015 roku razem ze swoim dziadkiem, następcą brytyjskiego tronu księciem Karolem.

d3jxnz1

Podziel się opinią

Share
d3jxnz1
d3jxnz1
Więcej tematów