Trwa ładowanie...

Krystyna Pawłowicz zawiedziona i rozżalona jak nigdy. Zabrała głos w "ważnej" dla Polaków sprawie

Od tej strony nikt jej nie znał. Posłanka PiS Krystyna Pawłowicz "zrecenzowała" mundialowy mecz Polaków z Senegalczykami. Doradza też naszym piłkarzom, co powinni zrobić przed niedzielnym starciem z Kolumbią.

Share
Krystyna Pawłowicz zawiedziona i rozżalona jak nigdy. Zabrała głos w "ważnej" dla Polaków sprawie
Źródło: PAP, Fot: Tomasz Gzell
d4m71fe

Skąd zainteresowanie futbolem? - Kiedyś uprawiałam lekkoatletykę, obok nas trenowali piłkarze z II/III ligi, to ich obserwowałam - wyjaśnia posłanka PiS w rozmowie z "Super Expressem".

Pawłowicz żali się, że była bardzo zawiedziona postawą naszych piłkarzy w ich pierwszym mundialowym meczu. - Nie trzeba znać się na piłce, żeby widzieć liczbę niecelnych podań w pierwszych 15 minutach. Potem Senegalczycy zbyt łatwo dochodzili do naszej bramki. Nie wiem, co się stało, może ci senegalscy szamani zaczarowali naszych piłkarzy? - komentuje.

d4m71fe

Typuje też wynik niedzielnego spotkania. - 1:0 dla nas, temu piłkarzowi Kolumbii, który dostał ostatnio czerwoną kartkę, grożono śmiercią. To fatalnie wpłynie na mentalność ich zespołu, a u nas tego nie ma - obstawia profesor.

Pawłowicz doradza piłkarzom, jak osiągnąć optymistyczny cel. Przekonuje, że przed meczem powinni skupić się na przeciwniku, a nie na własnym wyglądzie. - Przede wszystkim mniej żelu na głowie. Tu jest cały festiwal fryzur. Ja bym to wszystko potargała za te loki i na boisko. (...) Za dużo dbania o fryzurę! - narzeka.

Po chwili dodaje, że w spotkaniu ważniejsza będzie taktyka od dyspozycji piłkarzy. - Kolumbię możemy pokonać rozpracowując ich strategię. Nasz skład powinien być dopasowany do ich ustawienia, powinniśmy dać też szansę młodym piłkarzom - podsumowuje polityk PiS.

Pawłowicz pisze do premiera

Ale nie tylko problemy sportowe nurtują Pawłowicz w ostatnich dniach. W skierowanym do Mateusza Morawieckiego piśmie prosi o "przekazanie, jakich odpowiedzi ma udzielać wyborcom" na pytania dotyczące obcokrajowców przebywających w Polsce. Podkreśla, że są poirytowani brakiem informacji rządu w tej sprawie i "sami muszą ustalać lub domyślać się prawdy".

d4m71fe

W poniedziałek z kolei, komentowała aferę wokół polityka PO Rafała Trzaskowskiego - To ogromny skandal. Rafał Trzaskowski powinien natychmiast wycofać się z kandydowania na prezydenta miasta stołecznego Warszawy jako zdrajca interesu państwa polskiego - stwierdziła.

Zobacz także: Rabiej wbija szpilę Krystynie Pawłowicz. "Ona w wielu sprawach jest źle poinformowana"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4m71fe

Podziel się opinią

Share
d4m71fe
d4m71fe
Więcej tematów