Trwa ładowanie...
d3ooxr4

Krystyna Pawłowicz reaguje na sondażowe wyniki. Fala wpisów

Liczba i częstotliwość publikacji wpisów Krystyny Pawłowicz wydają się świadczyć o tym, że posłanka emocjonalnie podchodzi do wyborów samorządowych. Jak twierdzi, nikogo nie obraża, a tylko stwierdza fakty. Internautów to jednak nie przekonuje. Nie kryją oburzenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Posłanka Krystyna Pawłowicz Barbarę Nowacką nazwała "sierotą po Palikocie"
Posłanka Krystyna Pawłowicz Barbarę Nowacką nazwała "sierotą po Palikocie" (East News, Fot: Grzegorz Banaszak)
d3ooxr4

"Po wyborach samorządowych w dużych polskich miastach. Jaki kram, taki pan... Widać, jak głęboko udało się poprzednim władzom zdemoralizować mieszkańców miast, jakie wzorce zakorzenić. Tylko Polski żal. A teraz 11 listopada ciąg dalszy wojny: duże opozycyjne miasta - centralne władze państwa" - napisała na Twitterze Krystyna Pawłowicz.

Internauci jej słowa odebrali wprost: posłanka obraża wyborców. Mimo reakcji użytkowników Twittera, Pawłowicz brnęła dalej. "W dużych miastach Suweren zwykle był średnio patriotyczny" - dodała w kolejnym wpisie.

"Czy uważa pani, że mieszkańcy miast, w których wygrała opozycja są zdemoralizowani?" - odpowiadając na to pytanie Pawłowicz zaznaczyła, że nikogo nie obraża, a jedynie stwierdza fakty. Jednocześnie napisała: "Nie mają oczu, mają w rękach 'bejsbolówki' na PIS" w odpowiedzi na pytanie, czy krakowianie mają oczy.

d3ooxr4

Inny internauta zwrócił jej uwagę, że nie potrafi zaakceptować wyboru Polaków, a on sam umiał pogodzić się ze zwycięstwem PiS w swoim regionie. "Żaden kandydat z PIS-u nie miał wyroku za gwałt na ciężarnej, za fałszowanie dokumentów bankowych, nie ma na sumieniu wspierania zbrodni reprywatyzacyjnych itp. Ze spokojnym sumieniem może pan ich znosić, w odróżnieniu od swoich różnych bezwstydnych zwycięzców" - skwitowała Pawłowicz. Ale na tym nie poprzestała.

"Czyli można zasadnie uznać, że ludzie wybierający na urzędy jawnych przestępców itp. są zdemoralizowani i pozbawieni elementarnej przyzwoitości", "Lata rządów obecnej opozycji pogłębiły poziom społecznej gangreny" - to kolejne posty.

Jeden z wpisów posłanki skomentowała Barbara Nowacka, za co została nazwana przez Pawłowicz "sierotą po Palikocie".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3ooxr4

Podziel się opinią

Share
d3ooxr4
d3ooxr4
Więcej tematów