Trwa ładowanie...

Krewny ofiar z Kamienia Pomorskiego: oni nawet nie mogli się spodziewać

- Oni nawet nie mogli się spodziewać - mówi Dariusz Pluciński, krewny ofiar z Kamienia Pomorskiego. W Nowy Rok kierowane przez 26-latka BMW wypadło z drogi i wjechało w grupę ludzi. Zginęło pięć dorosłych osób i jedno dziecko.

Share
Krewny ofiar z Kamienia Pomorskiego: oni nawet nie mogli się spodziewać
Źródło: WP.PL, Fot: Łukasz Szelemej
d1g6cje
Czytaj także:
d1g6cje

<a href="http://wiadomosci.wp.pl/ml-insp-pasieczny-o-pijanych-kierowcach-byli-tacy-co-zatrzymywali-sie-na-swiatlach-i-usypiali-6031360008127105a">Mł. insp. Pasieczny o pijanych kierowcach: "byli tacy, co zatrzymywali się na światłach i usypiali"</a>

Wypadek w Kamieniu Pomorskim przeżył 8-letni syn policjanta i 10-letnia dziewczynka - córka znajomych policjanta, którzy także zginęli. Dzieci są w szpitalu w Szczecinie. Stan chłopca lekarze nadal oceniają jako bardzo ciężki. Dziewczynka jest przytomna.

Kierowca BMW został zatrzymany i usłyszał już zarzuty spowodowania katastrofy w ruchu lądowym. - Oni nawet nie mogli się spodziewać, bo na pewno by chociaż dzieci odepchnęli. Co ten człowiek miał w głowie? - pyta Pluciński, krewny ofiar.

Sprawca tragicznego wypadku w przeszłości był już karany za jazdę po alkoholu. Grozi mu do 15 lat więzienia.

Dwoje nieletnich ofiar wypadku przebywa obecnie w szpitalu. Dziewczynka, będąca w lepszym stanie, dowiedziała się już, że jej rodzice nie żyją. Wiadomość tę przekazała jej ciotka - siostra matki w obecności dwóch psychologów. 8-letni syn policjanta jest na intensywnej terapii. Jest utrzymywany w stanie śpiączki farmakologicznej.

(fot. WP.PL)
Źródło: (fot. WP.PL)

Źródło: TVN24, PAP

d1g6cje

Podziel się opinią

Share
d1g6cje
d1g6cje
Więcej tematów