Trwa ładowanie...

Krakowskie aukcje na finał WOŚP. Suknia Kopciuszka może być Twoja!

Zwiedzanie najbardziej znanego więzienia, suknia Kopciuszka czy przejazd "driftowozem" - to niektóre z aukcji, z których środki zostaną przekazane na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Share
Krakowskie aukcje na finał WOŚP. Suknia Kopciuszka może być Twoja!
Źródło: Allegro - aukcje WOŚP
d2eet9n

Bajkowy prezent, jakim jest suknia Kopciuszka, w której wystąpiła Alicja Bachleda-Curuś w spocie promującym Kraków, przekazał prezydent miasta Jacek Majchrowski.

- Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od lat pomaga najbardziej potrzebującym dzieciom i nie wyobrażam sobie, żeby Kraków nie brał udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu - mówi Majchrowski. - Gorąco zachęcam Państwa do udziału we wszystkich wydarzeniach organizowanych podczas Wielkiego Finału WOŚP i oczywiście do udziału w aukcji, na którą przekazałem piękną suknię Kopciuszka - dodaje prezydent.

d2eet9n

Także krakowscy funkcjonariusze postanowili wesprzeć WOŚP i zorganizują w ramach aukcji zwiedzanie aresztu śledczego przy ul. Montelupich w Krakowie.

Kilkugodzinny pobyt w jednym z najbardziej charakterystycznych więzień będzie obejmował poznanie wszystkich zadań i funkcji realizowanych przez Służbę Więzienną, a także przejście niektórych części procedury przyjmowania do zakładu karnego, łączenie z przebraniem w więzienny uniform.

Wśród innych, ciekawych aukcji, można licytować przejazd "driftowozem". Pasjonaci ekwilibrystycznej jazdy samochodem zjednoczyli siły, by podczas finału WOŚP można było usiąść na fotelu pasażera i zobaczyć jak wygląda ekstremalna jazda. Impreza odbędzie się pod M1.

Natomiast przewodnicy Fundacji FREE walking TOUR oprowadzają każdego chętnego po mieście w zamian za datek do orkiestrowej puszki.

Organizowana jest również akcja "Nawrzucaj Adasiowi" (czyli Adam Mickiewicz jako wolontariusz z największą skarbonką w Polsce), orkiestrowy "sklepik" oraz nauka pierwszej pomocy. Ze swojej jamy jako wolontariusz wyjdzie nawet sam Smok Wawelski.

d2eet9n

Podziel się opinią

Share
d2eet9n
d2eet9n
Więcej tematów