Trwa ładowanie...

Wpadł podejrzany z pięcioma listami gończymi na karku

Poszukiwany pięcioma listami gończymi mężczyzna zorganizował profesjonalną plantację konopi. Został zatrzymany - poinformowała Katarzyna Padło z małopolskiej policji.

Share
Wpadł podejrzany z pięcioma listami gończymi na karkuŹródło: AFP
dex6ojd

Plantacja była prowadzona w piwnicy domu w centrum miejscowości w powiecie wielickim. Policjanci znaleźli tam profesjonalny sprzęt do uprawy konopi, m.in. wentylatory, lampy i transformatory.

Podczas oględzin plantacji wyszło na jaw, że wszystkie urządzenia służące uprawie roślin były zasilane nielegalnie pobieranym prądem.

Rośliny hodowane w piwnicy były w różnych fazach wzrostu. Część była już wysuszona, co wskazuje na to, że uprawę prowadzono od dłuższego czasu. Funkcjonariusze odnaleźli m.in. kilkadziesiąt sztuk krzewów, około 350 gramów suszu. Natrafiono też na niewielką ilość tabletek ecstasy i wagę elektroniczną, a w domu odnaleziono nabój do broni ostrej.

36-letni mężczyzna został zatrzymany, trafił do aresztu. Odpowie za produkcję i posiadanie narkotyków, nielegalny pobór energii elektrycznej oraz za nielegalne posiadanie amunicji.

Na trop mężczyzny poszukiwanego, m.in. za przestępstwa narkotykowe, natrafili funkcjonariusze wydziału kryminalnego komendy wojewódzkiej policji w Krakowie.

dex6ojd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dex6ojd
Więcej tematów