Trwa ładowanie...

Co robić w weekend w Krakowie? Sprawdź propozycje najlepszych imprez

Weekend to dobry czas, by wyjść z domu i odpocząć od codziennych obowiązków. Dlatego sprawdziliśmy, gdzie warto wybrać się w Krakowie w najbliższe dni. Zobacz nasz kalendarz imprez.

Share
Co robić w weekend w Krakowie? Sprawdź propozycje najlepszych imprezŹródło: Facebook / Oficjalny Profil Zespołu HUNTER
d1wpdlc

Już od piątku w Krakowie znowu gości PAKA, najlepszy w Polsce przeglądu kabaretów. Jeszcze nie wiemy jak podzielone będą zespoły, bo nie znamy ostatecznych wyników eliminacji. Wiemy za to, że: w dniach 6-8 marca zobaczycie najlepsze początkujące kabarety w naszym kraju. Wiemy, że oceni je jury, do którego zaproszono: Jerzego Połońskiego, Grzegorza Halamę, Dariusza Starczewskiego i Alana Pakosza. Wiemy też, że startujące kabarety zapowie Piotr Gumulec.

Sobota zdecydowanie należy do klubu Studio. Pasjonaci mocnych rytmów usłyszą koncert z okazji 30-lecia zespołu Hunter. Podczas imprezy zaprezentowany zostanie przekrój utworów ze wszystkich płyt. To ukłon dla każdego z czterech pokoleń fanów zespołu. Koncert odbywać się będzie w specjalnej scenografii, w towarzystwie zaskakujących zwrotów akcji, kostiumów oraz specjalnych efektów świetlno-pirotechnicznych.

W niedzielę odbędzie się "Forum Kobiet Mody" w showroomie Forum Mody w Krakowie. Na gości czekać będą atrakcje rodem z PRL: RELAKSY przy filmie, stylizacje spod lady, bony towarowe w formie zniżek, bufet w ramach 300 proc. normy, prezenty dla Szanownych Towarzyszek oraz specjalne atrakcje dla wszystkich Obywateli. Wszystko to w starym hotelu Forum.

d1wpdlc

Jeśli chcemy odpocząć od imprez, to 8 marca o godz. 12.00 możemy iść na wyjątkowy spacer po Galerii Sztuki Polskiej XX wieku w Gmachu Głównym Muzeum Narodowego w Krakowie (Al. 3 Maja 1). Oprowadzanie kuratorskie to jeden z elementów akcji "Gdzie jest Nowosielski?", organizowanej przez stowarzyszenie Archipelagi Kultury. Spotkanie poprowadzi kustosz Dominik Kuryłek. Opowie o abstrakcyjnych obrazach Jerzego Nowosielskiego z lat 40. XX wieku, znajdujących się w zbiorach naszego muzeum. Wstęp bezpłatny.

Robert Kulig, Wirtualna Polska

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d1wpdlc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1wpdlc
Więcej tematów