Trwa ładowanie...

Akcja specjalna: zjesz obiad z prezydentem Krakowa, a zarazem pomożesz choremu na raka Marcinowi

Marcin Dylewski, mieszkaniec Krakowa, jest chory na raka kości. By zachować ciągłość leczenia, potrzebne są ogromne pieniądze. Niestety, sytuacja finansowa rodziny nie wygląda za dobrze, ale dzięki sąsiadom jest spora szansa, by pomóc w leczeniu. Krakowski radny Łukasz Wantuch zaprasza na charytatywny obiad wszystkich zainteresowanych. Gościem honorowym będzie prezydent Krakowa.

Akcja specjalna: zjesz obiad z prezydentem Krakowa, a zarazem pomożesz choremu na raka MarcinowiŹródło: Facebook
djlkp05
djlkp05

- O chorobie Marcina dowiedziałem się od jego brata. Porozmawiałem z jego mamą i zaproponowałem zorganizowanie obiadu charytatywnego, którego celem jest zebranie środków na leczenie. Jak wygląda sytuacja w naszej służbie zdrowia, każdy wie - mówi Wirtualnej Polsce Łukasz Wantuch, organizator akcji.

Dlatego sąsiad, a zarazem radny dzielnicowy, zaprasza wszystkich, którzy chcą i mogą wesprzeć chorego Marcina.

- Jako pierwszy w obiedzie zgodził się wziąć udział prezydent miasta Krakowa, prof. Jacek Majchrowski. Koszt udziału to 100 zł od osoby, z czego 50 zł będzie przeznaczone na sam obiad, a 50 zł dla Marcina. Obiad odbędzie się w dniu 28 marca (sobota) o godz 14.00. Nazwa restauracji zostanie podane do 14 marca, gdyż zależy to od ilości osób. Im więcej osób, tym więcej funduszy dla Marcina - dodaje Wantuch

Organizator zapewnia, że można zabrać dzieci, dla których przewidziane jest osobne menu.

djlkp05

- Udział naszych pociech w obiedzie to koszt 50 zł, z czego 25 zł zostanie przeznaczonych za obiad, a drugie 25 zł na akcję. W cenę wliczona jest opieka animatora dla dzieci - tłumaczy pomysłodawca.

Obiad ma trwać ok. godziny, a Wantuch zapewnia, że pełne rozliczenie przedstawi po zakończeniu akcji, bez podawania danych personalnych.

- Ostateczny termin zgłaszania się upływa 7 marca. Proszę o wysłanie do mnie maila na adres Wantuch@wp.pl - dodaje organizator.

Robert Kulig, Wirtualna Polska

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

djlkp05
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djlkp05
Więcej tematów