Trwa ładowanie...
04-09-2014 12:18

Kraków poszukuje dyrektora dla Galerii "Bunkier Sztuki"

Wciąż trwa konkurs, w którym zostanie wybrany dyrektor Galerii Sztuki Współczesnej "Bunkier Sztuki". Miasto szuka wszechstronnego człowieka, który zna się nie tylko sztuce, ale i na prawie. Kandydaci mają czas na złożenie wniosków do 18 września.

Kraków poszukuje dyrektora dla Galerii "Bunkier Sztuki"Źródło: facebook.com/bunkiersztuki
d30prdx
d30prdx

Kandydować na stanowisko dyrektora Bunkru mogą osoby, które korzystają z pełni praw publicznych, niekarane, z pełną zdolnością do czynności prawnych. Trzeba znać prawo w zakresie organizowania i prowadzania działalności kulturalnej, finansów publicznych i zamówień publicznych w obszarze kultury. Nie obejdzie się też bez znajomości przynajmniej jednego języka obcego, a najlepiej żeby był to angielski. Ponadto należy mieć wykształcenie wyższe (najlepiej oczywiście związane ze sztuką) i udokumentowaną działalność w zakresie prezentacji sztuki.

Większe szanse będą mieć ludzie z doświadczeniem w realizacji i zarządzaniu przedsięwzięciami artystycznymi i umiejętnością w pozyskiwaniu środków dla instytucji. Dobry dyrektor Galerii jest kreatywny, ma zdolności menedżerskie i organizatorskie, potrafi nawiązywać kontakty interpersonalne.

Jeśli spełniasz te wszystkie warunki możesz śmiało kandydować. Wniosek o przystąpienie do konkursu (z dopiskiem: Konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Galerii Sztuki Współczesnej "Bunkier Sztuki" w Krakowie) należy złożyć osobiście lub przesłać do kancelarii urzędu miasta przy placu Wszystkich Świętych 3-4 do 18 września 2014 roku.

Wnioski do konkursu na kandydata na stanowisko dyrektora Galerii muszą mieć formę pisemną i zawierać m.in. autorski projekt koncepcji organizacyjnej, finansowej i programowej Galerii.

d30prdx

Konkurs zostanie przeprowadzony przez Komisję Konkursową powołaną przez Prezydenta Miasta Krakowa. Ostateczną decyzję w sprawie wyboru kandydata na stanowisko dyrektora Galerii wyłonionego w konkursie, ocenę jego przydatności na stanowisku dyrektora Galerii, a także w sprawie zatrudnienia i szczegółów dotyczących warunków umowy o pracę, podejmie Prezydent Miasta Krakowa.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.bip.krakow.pl/?dok_id=63066.

d30prdx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30prdx
Więcej tematów