Trwa ładowanie...

Kraków. Magdalena Kralka poszukiwana listem gończym. Jest Europejski Nakaz Aresztowania

Kraków. Magdalena Kralka jest poszukiwana przez służby. Za 30-latką wystawiono list gończy oraz Europejski Nakaz Aresztowania. Poszukiwana jest czerwoną notą Interpolu. Policja prosi o pomoc oraz obiecuje anonimowość dla tych, którzy mają informacje ws. kobiety.

Share
Kraków. Magdalena Kralka poszukiwana listem gończym. Jest Europejski Nakaz Aresztowania
Źródło: Policja
d1qwdh7

Małopolski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Krakowie ściga za pomocą listu gończego 30-letnią Magdalenę Kralkę. Za kobietą wydany został także Europejski Nakaz Aresztowania. Poszukiwana jest czerwoną notą Interpolu.

"Podstawa poszukiwań: Art. 258 k.k § 3 - Zakładanie lub kierowanie grupą przestępczą albo związkiem określonym w art. 258 k.k § 1, mającym na celu popełnianie przestępstw" - czytamy w komunikacie. Szczegóły wyjaśnia podinspektor Katarzyna Cisło z małopolskiej komendy wojewódzkiej policji w Krakowie.

d1qwdh7

- Jest podejrzewana o udział i przewodzenie grupie przestępczej, która rozprowadzała narkotyki w Polsce - mówi Cisło w rozmowie z TVP3.

Zobacz także: Kontrowersyjne zdjęcie z Ryszardem Czarneckim. Michał Dworczyk komentuje

Grupa, którą kierowała, miała sprowadzać narkotyki z Hiszpanii. Następnie środki były rozprowadzone wśród dilerów w województwach: małopolskim i pomorskim. Policja rozbiła już gang, ale do dziś nie udało się ustalić miejsca pobytu szefowej grupy.

To jednak nie wszystko. Jak podaje portal Onet.pl, Magdalena Kralka stała na czele kibiców Cracovii. W przeszłości była partnerką jednego z piłkarskich chuliganów zatrzymanych pod koniec 2017 r. Oprócz rozprowadzania narkotyków, 30-latka zlecała również pobicia osób.

d1qwdh7

Magdalena Kralka ma 172 cm wzrostu, ma szczupłą sylwetkę, zielone oczy, proste, blond włosy. Ostatni raz zamieszkiwała w Krakowie.

Służby proszą o przekazanie wszelkich informacji do krakowskiego KWP do Sekcji ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób. Wystarczy zadzwonić pod numer 12 61-54-420,12 61-54-446, 12 61-54-448 lub 12 61-55-510. Można również wysłać wiadomość na email: dyzurnykwp@malopolska.policja.gov.pl.

"Zapewniamy anonimowość" - podkreśla krakowska policja.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: TVP3/Onet.pl

d1qwdh7

Podziel się opinią

Share
d1qwdh7
d1qwdh7
Więcej tematów