Trwa ładowanie...

Koszmarny wypadek. Strażacy ratowali swojego kolegę. Z samochodu nic nie zostało

W czwartek w okolicach wsi Romanowo (woj. Dolnośląskie) doszło do koszmarnego wypadku. Samochód uderzył w drzewo. Do interwencji wyjechali strażacy z Ołdrzychowic Kłodzkich. Na miejscu dowiedzieli się, że chodzi o życie ich 19-letniego kolegi.

Share
Koszmarny wypadek. Strażacy ratowali swojego kolegę
Koszmarny wypadek. Strażacy ratowali swojego kolegę Źródło: Facebook, fot: Ochotnicza Straż Pożarna w Ołdrzychowicach Kłodzkich
d3vls5m

W czwartek w godzinach porannych czerwony fiat uno przejeżdżał wąską drogą przez wieś Romanowo. Nagle samochód zjechał z jezdni i uderzył w jedno z pobliskich drzew. Ranny kierowca został uwięziony w środku.

Wypadek Facebook
Źródło: Facebook, fot: Ochotnicza Straż Pożarna w Ołdrzychowicach Kłodzkich

Koszmarny wypadek. Strażacy ratowali swojego kolegę

Do wypadku przyjechali strażacy OSP z pobliskich Ołdrzychowic Kłodzkich. Szybko okazało się, że poważnie ranny jest ich kolega z jednostki.

d3vls5m

Rozpoczęła się wtedy walka o życie mężczyzny, który w ciężkim stanie uwięziony był we wraku auta. Na miejsce przybyli również strażacy z Trzebieszowic, którzy pomogli porozcinać blachę pojazdu, by wydobyć z niego rannego.

Gdy poszkodowanego przejmował zespół pogotowia ratunkowego, 19-latek jeszcze żył. Niestety jego obrażenia okazały się zbyt poważne, Mężczyzna zmarł w szpitalu.

Zobacz także: Wypadek w Żabińcu. Auto wjechało w rogatki

Hołd dla kolegi

19-latek od kilku lat był członkiem młodzieżowej drużyny pożarniczej. Niebawem miał dołączyć do starszych kolegów z jednostki i uczestniczyć w akcjach ratowniczo-gaśniczych.

d3vls5m

W związku ze śmiercią kolegi, strażacy zamieścili emocjonalny wpis na Facebooku. "Rodzinie, Przyjaciołom i Najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia łącząc się w bólu" - czytamy.

"Spoczywaj w Pokoju Marcinie, Cześć Twojej Pamięci!" - dodano.

Policja na razie nie podała oficjalnej przyczyny wypadku. Trwa jeszcze dochodzenie w tej sprawie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3vls5m

Podziel się opinią

Share
d3vls5m
d3vls5m
Więcej tematów