Trwa ładowanie...

Koszmar dzieci w Melbourne. Nauczyciel muzyki przyznał się do wykorzystywania seksualnego

Nauczyciel z Australii przyznał się do popełnienia 60 przestępstw seksualnych na dzieciach. Mężczyzna dokonywał tego wspólnie ze swoim partnerem. On także potwierdził przed sądem swój udział w licznych przestępstwach.

Share
Policja w Australii - zdjęcie poglądowePolicja w Australii - zdjęcie poglądoweŹródło: Getty Images, fot: Adrian Wojcik / EyeEm
d4f41xb

Benjamin John Heels to 33-letmi były nauczyciel muzyki w jednej z największych szkół średnich w Melbourne, Fountain Gate Secondary College. On i jego również 33-letni partner życiowy, Tristan Dayle Cullinan-Smayle, przyznali się przed sędzią Helen Symes w sądzie okręgowym w Wiktorii do łącznie 60 przestępstw seksualnych, których dopuścili się na nieletnich.

Mężczyźni przyznali się do winy przed sądem

Wśród kilkudziesięciu postawionych zarzutów znalazły się między innymi: napaść seksualna, wykonywanie aktów seksualnych na oczach nieletnich czy posiadanie materiałów związanych z wykorzystywaniem seksualnym dzieci. Główną winą, do której przyznał się Heels, było natomiast angażowanie się w zachowania seksualne z nieletnim poniżej 16 roku życia na przedmieściach Pakenham. Miały one mieć miejsce od stycznia do maja ubiegłego roku. Dodatkowo Cullinan-Smayle przyznał się do korzystania z usługi przewozowej w celu zachęcenia dziecka poniżej 16 roku życia do podjęcia z nim aktywności seksualnej. Sytuacja ta miała mieć miejsce w Berwick w 2017 roku.

Mężczyźni nie pojawili się w sądzie osobiście. Połączyli się za pośrednictwem łącza wideo, prosto z więzienia (Hopkins Correctional Centre w Ararat), w którym razem oczekują na wyrok. Ten jednak zapadnie najwcześniej w lutym przyszłego roku – do tego czasu odroczono sprawę.

Zobacz też: Zielona Góra. Pijany mężczyzna zaczął kraść pieniądze z kasy w Warce. Reakcji kobiety za barem się nie spodziewał

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d4f41xb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4f41xb
Więcej tematów