PolskaKosiniak-Kamysz wystąpił w TVP Info. Niecodzienna wymiana zdań z Holecką

Kosiniak-Kamysz wystąpił w TVP Info. Niecodzienna wymiana zdań z Holecką

Władysław Kosiniak-Kamysz wystąpił w TVP Info. Danuta Holecka: Nie śmiałam Pana zapraszać...
Władysław Kosiniak-Kamysz wystąpił w TVP Info. Danuta Holecka: Nie śmiałam Pana zapraszać...
Źródło zdjęć: © East News | Łukasz Szeląg
oprac. MRM

13.10.2021 21:46

W "Gościu Wiadomości" w środę pojawił się pierwszy raz od dawna Władysław Kosiniak-Kamysz. Na antenie doszło do niecodziennej wymiany zdań. - Nie śmiałam Pana zapraszać, bo kiedyś słyszałam, jak bardzo nieładnie się o nas Pan wypowiadał w tzw. wolnych mediach - przekazała Danuta Holecka.

Gościem "Wiadomości" był w środę Władysław Kosiniak-Kamysz, prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego. Głównym tematem rozmowy była kwestia budowanego muru na granicy polsko-białoruskiej. W Sejmie procedowana jest rządowa ustawa w trybie pilnym.

- My nie będziemy przeszkadzać, na pewno jesteśmy w stanie poprzeć takie rozwiązanie, ale musimy mieć gwarancję, że np. nie będzie on wykonany z białoruskiego cementu, bo takie niestety też informacje słyszymy - zapewniał lider ludowców na antenie TVP Info.

W rozmowie poruszono również temat prounijnej manifestacji na pl. Zamkowym w Warszawieoraz ostatnich sondaży partyjnych.

Kosiniak-Kamysz w TVP Info: Często mówicie nieprawdziwe rzeczy, manipulujecie

Pod koniec programu prowadząca Danuta Holecka zwróciła uwagę, że "czas programu nieco się przedłużył", bo prezesa PSL "dawno u nich nie było".

- Jak będą częstsze zaproszenia, to będę częściej. Jestem do dyspozycji - oparł krótko Władysław Kosiniak-Kamysz.

- Nie śmiałam Pana zapraszać, bo kiedyś słyszałam, jak bardzo nieładnie się o nas Pan wypowiadał w tzw. wolnych mediach w związku z czym nie wiedziałam, nie byłam pewna, czy chce Pan do nas przyjść - odpowiedziała dziennikarka TVP.

- Często mówicie nieprawdziwe rzeczy, manipulujecie i dlatego nie mogę się z tym zgadzać. Nie będę mówił, że jest inaczej - podkreślił lider PSL na antenie TVP Info.

- Jasne. Ale jak się do kogoś idzie... Ja zawsze Panu pozwalałam mówić, chociaż zadaję  może trudne pytania, ale ma Pan czas, aby na nie odpowiedzieć - stwierdziła Holecka.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (102)
Zobacz także