Trwa ładowanie...

Korwin-Piotrowska dostała wiadomość od hejtera. Publikuje jego dane

"Jesteś śmieć. Wyp…j z Polski" – napisał do znanej dziennikarki Sławomir. Nazwisko można poznać, wchodząc na jej facebookowy profil. Nie pierwszy raz Karolina Korwin-Piotrowska dzieli się taką wiadomością, tym razem pyta, czy zareaguje na nią policja.

Share
Korwin-Piotrowska dostała wiadomość od hejtera. Publikuje jego dane
Źródło: Facebook.com, Fot: Karolina Korwin-Piotrowska
dui45y8

"Wyp…j! Przynosisz wstyt!" [pisownia oryginalna – red.] – dowiedziała się dziennikarka, o której można powiedzieć, że na hejcie zjadła zęby. Raz na jakiś czas dzieli się bowiem podobnymi tekstami od antyfanów. Jak dotąd nie ukrywała ich nazwisk, podobnie jest teraz. "Czy jest tu ktoś z policji?" – pyta pod zdjęciem wiadomości Korwin-Piotrowska, dodając emotikonę uśmiechniętej buzi.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com, Fot: Karolina Korwin-Piotrowska

Internauci szybko zareagowali na wpis. "Pan Polak myśli, że jak wyłączy komputer, to śladu nie będzie po konwersacji", "To jest wręcz śmieszne", "Patrioci, którzy nie potrafią używać ojczystego języka" – komentują. Pojawiają się też żartobliwe sugestie, że policja w tej chwili jest zajęta sprawą aspiranta "Kulsona", którą żyje pół kraju. Tymczasem hejter Piotrowskiej skasował konto na Facebooku.

Zobacz także: Korwin-Piotrowska żali się: "Hejt na moją pomoc dla Pomorzan trochę mnie rozwalił!"

dui45y8

Podziel się opinią

Share
dui45y8
dui45y8
Więcej tematów