Trwa ładowanie...

Korwin-Mikke strzela do... lewaków. Szokujące wideo na fanpage'u europosła

Janusz Korwin-Mikke zdecydowanie lubi zaskakiwać. Tym razem na swoim oficjalnym fanpage'u umieścił wideo z polowania na "lewaka".

Share
Korwin-Mikke strzela do... lewaków. Szokujące wideo na fanpage'u europosła
Źródło: Facebook.com
d4hbyvp

- Na lewaka poluje się na wabia - tłumaczy Janusz Korwin-Mikke młodszemu koledze. Obaj idą w garniturach przez park, lider partii Wolność niesie wiatrówkę. - Precz z faszyzmem! Zasiłki socjalne! Bezpłatna komunikacja miejska! - prezentuje swoją metodę europoseł. - Bezpłatna edukacja! - podchwytuje jego towarzysz.

- Równouprawnienie kobiet! - przejmuje pałeczkę Korwin-Mikke. Na ten okrzyk w krzakach pojawia się młody mężczyzna. Korwin-Mikke mierzy i trafia w pośladek. Uciekający "lewak" pokrzykuje o darmowej służbie zdrowia. - O, idealnie - z udanego polowania cieszy się kontrowersyjny polityk. Nagranie wyświetlono już ponad 350 tys. razy. Robi furorę pomimo, że nie jest nowe. Na youtube można znaleźć je znaleźć co najmniej od 2 lat.

Choć pojawiły się głosy krytyczne ("I weź tego człowieka traktuj serio"), a nawet... propozycje pomocy w kreowaniu wizerunku, wiele komentarzy jest zdecydowanie przychylnych. Ich negatywna część skupia się raczej na "lewakach".

d4hbyvp

Podziel się opinią

Share
d4hbyvp
d4hbyvp
Więcej tematów