Trwa ładowanie...

Koronawirus w Polsce. Sanepid w Małopolsce poszukuje pasażerów dwóch kursów autobusów

Gorlicki sanepid poszukuje osób, które podróżowały autobusem na linii Kraków-Gorlice i z powrotem. Jednym z pasażerów autokaru była osoba, u której potwierdzono zakażenie koronawirusem.

Share
Koronawirus. Polska. Sanepid szuka osób z autobusu linii Kraków-Gorlice
Koronawirus. Polska. Sanepid szuka osób z autobusu linii Kraków-GorliceŹródło: East News, Fot: Albin Marciniak
d4cf66z

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gorlicach poszukuje pasażerów dwóch kursów autobusów. Wszystko przez to, że u jednej z osób, która nimi jechała, potwierdzono zakażenie koronawirusem.

Koronawirus. Polska. Sanepid szuka osób z autobusu linii Kraków-Gorlice

Chodzi o kurs z Krakowa do Gorlic z 7 sierpnia z godziny 19.55 oraz z Gorlic do Krakowa z 9 sierpnia z godziny 14. Osoby, które podróżowały tymi autokarami, proszone są o kontakt z gorlickim sanepidem pod numerami telefonów: 18 353 84 00 lub 604 754 433.

d4cf66z

Kontakt możliwy jest również pod adresem email: gorlice@psse.malopolska.pl. Tu trzeba jednak podać swoje dane osobowe ( imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL i numer telefonu kontaktowego).

Koronawirus w Polsce. Sytuacja w powiecie gorlickim

W powiecie gorlickim potwierdzono 86 przypadków koronawirusa, w tym jeden śmiertelny. 16 pacjentów zostało wyleczonych, a 8 było hospitalizowanych. Na kwarantannie przebywa z kolei 170 osób, a 37 poddano pod nadzór epidemiologiczny.

Szymon Hołownia o kontakcie z Romanem Giertychem. "Lubimy się, szanujemy"

Źródło: wsse.krakow.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d4cf66z

Podziel się opinią

Share
d4cf66z
d4cf66z
Więcej tematów