Trwa ładowanie...
dduu3pi

Koronawirus w Polsce. Ministerstwo Zdrowia uzupełniło komunikat. Zakażonych jest więcej

Koronawirus w Polsce. Ministerstwo Zdrowia uzupełniło poprzedni komunikat o nowe przypadki z województwa mazowieckiego. Z poprzednich informacji resortu w poniedziałek wynikało, że w tym województwie nie odnotowano nowych zakażeń.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koronawirus w Polsce. Ministerstwo Zdrowia zaktualizowało dane
Koronawirus w Polsce. Ministerstwo Zdrowia zaktualizowało dane (East News, Fot: DOMINIK GAJDA/REPORTER)
dduu3pi

Koronawirus w Polsce. Ministerstwo Zdrowia zapowiedziało, że będzie wydawać dziennie dwa komunikaty dotyczące przypadków zakażeń. We wtorek pojawił się trzeci.

To uzupełnienie poprzedniego komunikatu o przypadki z Mazowsza. Tam stwierdzono 182 nowych zakażeń, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych.

Łączna liczba zakażonych koronawirusem wynosi obecnie 4848, z czego 129 to osoby zmarłe.

Koronawirus w Polsce. Dane bez Mazowsza

Przypomnijmy, że niedługo wcześniej Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 134 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Nie dotyczyły one województwa mazowieckiego, ale: 20 osób z woj. dolnośląskiego, 19 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 18 osób z woj. łódzkiego, 13 osób z woj. podlaskiego, 10 osób z woj. świętokrzyskiego, 9 osób z woj. zachodniopomorskiego, 9 osób z woj. podkarpackiego, 8 osób z woj. małopolskiego, 8 osób z woj. pomorskiego, 7 osób z woj. śląskiego, 6 osób z woj. opolskiego, 6 osób z woj. wielkopolskiego i 1 osoby z woj. lubelskiego.

dduu3pi

Osoby zmarłe to: 46-letni mężczyzna ze szpitala w Legnicy, 86-letnia kobieta, 75-letni mężczyzna, 85-letnia kobieta, 77-letnia kobieta ze szpitala w Raciborzu, 72-letni mężczyzna ze szpitala w Częstochowie, 64-letnia kobieta ze szpitala w Tychach, 82-letnia kobieta, 70-letni mężczyzna, 83-letnia kobieta ze szpitala w Pleszewie, 81-letnia kobieta ze szpitala w Warszawie, 80-letni mężczyzna ze szpitala w Piasecznie, 81-letnia kobieta, 65-letni i 68-letni mężczyźni ze szpitala w Poznaniu, 72-letni mężczyzna i 38-letnia kobieta ze szpitala w Zgierzu, którzy mieli choroby współistniejące oraz 61-letnia kobieta ze szpitala w Kędzierzynie-Koźlu.

Koronawirus z Polsce i na świecie. Zobacz mapę. Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dduu3pi

Podziel się opinią

Share

dduu3pi

dduu3pi
Więcej tematów