PolskaKoronawirus. Sakiewicz zaszczepiony. Posłał uszczypliwy komentarz do posła

Koronawirus. Sakiewicz zaszczepiony. Posłał uszczypliwy komentarz do posła

Tomasz Sakiewicz zaszczepił się przeciwko COVID-19
Tomasz Sakiewicz zaszczepił się przeciwko COVID-19
Źródło zdjęć: © East News | Grzegorz Banaszak
Sylwia Bagińska

03.05.2021 11:13, aktual.: 03.05.2021 12:10

Koronawirus w Polsce nadal nie odpuszcza. Od końca grudnia w naszym kraju można się zaszczepić przeciwko COVID-19. Pierwszą dawkę szczepionki na COVID-19 firmy Pfizer przyjął Tomasz Sakiewicz. Informując o tym, posłał kąśliwy komentarz w stronę Grzegorza Brauna.

Tomasz Sakiewicz redaktor naczelny "Gazety Polskiej" oraz "Gazety Polskiej Codziennej" w poniedziałek 3 maja w Krakowie przyjął pierwszą dawkę szczepionki na COVID-19.

Szczepionki na COVID-19. Tomasz Sakiewicz przyjął pierwszą dawkę Pfizera

W rozmowie z portalem niezależna.pl redaktor przekazał, że na szczepienie zapisał się wtedy, kiedy ruszyła rejestracja jego rocznika. Wolny termin pojawił się w Krakowie w poniedziałek o godzinie 8:00.

"Mimo zaszczepienia, absolutnie nic nie odpadło, nic nie wyrosło" - przekazał redaktor i dodał, że "nie wzrosła też jego znajomość hebrajskiego". Sakiewicz dodał, że swoją wiadomość kieruje szczególnie do Grzegorza Brauna.

Koronawirus w Polce. Grzegorz Braun i strefa wolna od lockdownu

Przypomnijmy, że poseł Konfederacji w trakcie jednej ze swoich konferencji prasowych przed wyborami w Rzeszowie przekazał, że w pierwszych dniach swojej prezydentury ogłosi strefę wolną od lockdownu.

Braun dodał wtedy również, że przepisy związane z pandemią COVID-19 powodują "wielką niegospodarność i marnotrawstwo". Polityk chce także jak najszybszego "odmrożenia" gospodarki.

Oprócz tego pod koniec kwietnia Grzegorz Braun zorganizował w Rzeszowie piknik wyborczy bez maseczek. W wydarzeniu udział mogło wziąć nawet 1,5 tys. osób. Sprawę bada policja.

Poseł Konfederacji, który krytykuje zasady związane z bezpieczeństwem epidemicznym, został również ukarany w Sejmie za brak maseczki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (26)
Zobacz także