Trwa ładowanie...
d4e67ts

Koronawirus. Panika w samolocie. Obsługa wyrzuciła rodzinę z dziećmi

Koronawirus sieje postrach już niemal na całym świecie. Do paniki wręcz doszło w samolocie linii Air Transat. Pięcioosobowa rodzina została wyproszona z samolotu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koronawirus. Rodzina z dziećmi wyrzucona z samolotu
Koronawirus. Rodzina z dziećmi wyrzucona z samolotu (East News)
d4e67ts

Koronawirus rozprzestrzenia się w błyskawicznym tempie. W wielu miejscach zapanowała już prawdziwa panika z nim związana. W Kanadzie w samolocie linii Air Transat rodziców z trójką dzieci wyproszono z samolotu.

Jak czytamy na stronie Polsat News, mieli lecieć do Paryża. Najmłodsze dziecko jednak po wejściu na pokład zaczęło kaszleć. Wywołało to ogólne poruszenie wśród innych pasażerów.

Przy dziecku zjawiła się obsługa i lekarz, który przebadał 2-latkę. Nie stwierdził nic niepokojącego, co mogłoby świadczyć, że może być zarażona koronawirusem.

d4e67ts

Sytuacja w samolocie była jednak bardzo napięta i pasażerów nie uspokoiło oświadczenie lekarza ani zapewnienia rodziców, że dziecko jest tylko zaziębione. Miało być też badane przed podróżą i nie było przeciwwskazań do lotu.

Cała rodzina została ostatecznie poproszona o opuszczenie pokładu. Złożyli już oficjalną skargę na tę sytuację.

Koronawirus. Panika we Włoszech

O dramatycznej sytuacji opowiadały nam też Polki, mieszkające we Włoszech. - To jest jakieś wariactwo. Ludzie biją się o paczkę makaronu - mówiła Wirtualnej Polsce jedna z nich. Znajomi każą jej stamtąd uciekać póki czas.

d4e67ts

Koronawirus. Tragiczny bilans

Choroba zakaźna COVID-19, wywołana przez koronawirusa SARS-CoV-2 po raz pierwszy pojawiła się w grudniu i bardzo szybko rozprzestrzenia się po wszystkich kontynentach. Do piątku wieczorem potwierdzono śmierć 2867 osób. Zarażonych koronawirusem jest już ponad 83 tys. osób na całym świecie.

d4e67ts

Koronawirus. Mapa zagrożenia

W internecie dostępna jest mapa, która pokazuje, jaka jest skala problemu i dokąd już dotarł śmiertelny wirus. Interaktywna mapa dostępna jest TUTAJ.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Andrzej Duda liderem sondaży. "Pamiętam, jak w 2015 r. szorował niemalże po dnie"

d4e67ts

Podziel się opinią

Share

d4e67ts

d4e67ts
Więcej tematów