Trwa ładowanie...
d2xfp0q

Korek na A4 pod Krakowem. Sznur aut na wysokości Tyńca

Korek na obwodnicy Krakowa. Na wysokości Tyńca samochody stoją w 7-kilometrowym sznurku. Powodem zatoru jest awaria autobusu, który stanął na poboczu autostrady.
Share
A4. Tworzy się duży korek w stronę Katowic na wysokości podkrakowskiego Tyńca
A4. Tworzy się duży korek w stronę Katowic na wysokości podkrakowskiego TyńcaŹródło: Komisariat Autostradowy Policji w Krakowie
d2xfp0q

Jak podaje na Facebooku Komisariat Autostradowy Policji, autokar stoi na pasie awaryjnym, ale na czas usuwania usterki zwężony został prawy pas ruchu.

Na miejscu pracują służby Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Sznur aut ciągnie się przez blisko 7 kilometrów - informuje portal lovekrakow.pl. Kierowcy muszą zwalniać tuż za węzłem Balice II w stronę Rzeszowa. Ruch po A4 w stronę Katowic odbywa się za to bez przeszkód.

    google
Źródło: google, Fot: Google Maps

#bezpieczniWPolsce

Poprzez wakacyjną akcję Wirtualnej Polski chcemy ostrzegać naszych czytelników o utrudnieniach spowodowanych wypadkami i innymi niebezpiecznymi zdarzeniami.

Tagujcie swoje materiały hasztagiem#bezpieczniWPolsce i razem z nami informujcie o niebezpiecznych sytuacjach. Wysyłajcie swoje zdjęcia i nagrania na adres dziejesie.wp.pl bądź nasz profil na Facebooku WP Dziejesie.

Źródło: lovekrakow.pl

d2xfp0q

Podziel się opinią

Share
d2xfp0q
d2xfp0q
Więcej tematów