Trwa ładowanie...
d2kle7x

Kopenhaga: atak nożownika. 1 osoba nie żyje, 3 są ranne

Jedna osoba nie żyje, trzy osoby są ranne. To bilans ataku nożownika w centrum Kopenhagi. Według informacji duńskich mediów, jedna osoba została zatrzymana. Policjanci nie przedstawili jej jednak żadnych zarzutów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jedna osoba nie żyje, trzy osoby są ranne. To bilans ataku nożownika w centrum Kopenhagi
Jedna osoba nie żyje, trzy osoby są ranne. To bilans ataku nożownika w centrum Kopenhagi (PAP, Fot: BAX LINDHARDT)
d2kle7x

Informację o ataku nożownika policja otrzymała tuż po godzinie 4 rano. Doszło do niego w centrum Kopenhagi, na rogu ulic Gothersgade i Borgergade - informuje portal jyllands-posten.dk.

- Jak do tej pory ustalono, doszło do kłótni pomiędzy dwoma grupami, która skończyła się atakiem z użyciem noża - powiedział Allan Teddy Wadsworth-Hansen z kopenhaskiej policji.

d2kle7x

Ofiary nożownika to czterech młodych mężczyzn. Jeden z nich zmarł.

Co ciekawe, nie był to jedyny atak nożownika w Kopenhadze tej nocy. Kilka minut wcześniej, również w centrum Kopenhagi, cios nożem otrzymał inny mężczyzna. Policja nie łączy jednak ze sobą tych spraw.

Duńskie media informują o zatrzymaniu przez policję jednej osoby. Nie wiadomo jednak, czy miała ona jakiś związek z atakiem. Policja twierdzi, że została zatrzymana, bo "podejrzanie się zachowywała". Na razie nie przedstawiono jej żadnych zarzutów.

Źródło: jyllands-posten.dk, ekstrabladet.dk

d2kle7x

Podziel się opinią

Share
d2kle7x
d2kle7x
Więcej tematów