Trwa ładowanie...
d20miqo
d20miqo
miss

Konkurs Miss America czerpie wzorce z reality show

Tegoroczny finał konkursu piękności Miss America, który odbędzie się we wrześniu w Atlantic City może okazać się skrzyżowaniem reality show "Survivor" z teleturniejem "Milionerzy" - poinformowała w środę nowojorska telewizja Fox News.
Share
d20miqo

Telewizja ABC, która transmituje na żywo przebieg ceremonii notowała wyraźne spadki oglądalności. Z uwagi na spadające z roku na rok zainteresowanie wyborami, organizatorzy odbywającego się już od 81 lat konkursu postanowili go uatrakcyjnić.

Jedną z nowości, zaczerpniętych z popularnego reality show "Survivor" to głosowanie 41 uczestniczek - nie zakwalifikowanych do ścisłej dziesiątki - na dziewczynę, która - ich zdaniem - powinna otrzymać koronę Miss America. Ich decyzja będzie dołączona do ogólnej punktacji i głosowania jury.

W "Survivor" każdy z uczestników musi głosować na osobę, która - jego zdaniem - powinna opuścić wyspę, gdzie odbywa się show.

d20miqo

Z kolei pomysł zaczerpnięty z teleturnieju "Milionerzy" umożliwi zadawanie pytań pięciu ścisłym finalistkom, które dotyczą aktualnych wydarzeń w kraju i na świecie oraz amerykańskiej historii i rządu federalnego. Zła odpowiedź nie będzie eliminowała finalistki tak jak w przypadku "Milionerów", jednak jej szanse na wybór zmaleją.

W czasie tegorocznego konkursu będzie można również oglądać namiastkę słynnej ceremonii rozdania Oscarów. Finalistki będą podjeżdżały pod centrum konwencyjne w Atlantic City w iście hollywodzkim stylu - wytwornymi limuzynami do wejścia wysłanego czerwonym dywanem. (an)

d20miqo

Podziel się opinią

Share
d20miqo
d20miqo
Więcej tematów