Trwa ładowanie...
d49ke48

Konin. Wizja lokalna w miejscu śmierci 21-letniego Adama C.

W Koninie rano przeprowadzano wizję lokalną w miejscu, gdzie został śmiertelnie postrzelony Adam C. Nie było jednak policjanta, który śmiertelnie postrzelił 21-latka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Konin. Do tragedii doszło 14 listopada
Konin. Do tragedii doszło 14 listopada (Forum)
d49ke48

Konin. Do tragedii doszło w czwartek 14 listopada. Około godz 10 patrol policji chciał wylegitymować trzy osoby (dwóch 15-latków i 21-latka) przy ul. Wyszyńskiego w Koninie. Wówczas najstarszy z grupy zaczął uciekać. Według policji funkcjonariusz był zmuszony do użycia broni. Według nieoficjalnych doniesień 21-letni Adam C. miał wyciągnąć nożyczki i zaatakować policjanta. Został postrzelony. Mimo reanimacji nie udało się go uratować.

W miejscu, gdzie zginął 21-latek odbywała się w poniedziałek wizja lokalna. Jak informuje "Super Express" prok. Krzysztof Bukowiecki z Prokuratury Regionalnej w Łodzi, ma ona na celu zabezpieczenie ewentualnych śladów, które do tej pory nie zostały zabezpieczone.

Na miejscu nie było policjanta, który strzelił do Adama C.

d49ke48
Źródło: PAP Codzienny Serwis Fotograficzny CSF

Na stronie internetowej policji pojawiło się oświadczenie dot. wydarzeń w Koninie. Głos w sprawie interwencji funkcjonariuszy zakończonej śmiercią 21-latka zabrał Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk.

d49ke48

"W świetle prawa i oceny kierownictwa polskiej Policji nasz policjant jest niewinny, a przebieg podjętej interwencji wyjaśni szczegółowe, niezależne śledztwo prowadzone przez Prokuraturę" - napisano w komunikacie

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d49ke48

Podziel się opinią

Share
d49ke48
d49ke48
Więcej tematów