Trwa ładowanie...
d4dobbg

Koniec Świata. Awaria Facebooka, Instagrama, Messengera i WhatsApp. Problemy występują na całym świecie

Awaria Facebooka, Instagrama, Messengera i WhatsApp to dla wielu użytkowników koniec świata. W środę 3 lipca od godziny 16 nie można korzystać z niektórych funkcji popularnych komunikatorów i serwisów społecznościowych. Problem dotknął użytkowników na całym świecie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Awara Facebooka to dal wielu użytkowników niemalże koniec świata
Awara Facebooka to dal wielu użytkowników niemalże koniec świata (Pixabay.com)
d4dobbg

Awaria Facebooka, Instagrama, Messengera i WhatsApp – co się stało

Na razie nie wiadomo, jakie jest powód awarii Facebooka, Instagrama, Messengera i WhatsApp. Można się jednak spodziewać, że Facebook w ciągu najbliższych godzin Facebook dołoży wszelkich starań, aby usterka została naprawiona.

Koniec świata. Awaria Facebooka, Instagrama, Messengera i WhatsApp

Awaria Facebooka, Instagrama oraz komunikatorów Messenger i WhatsApp polega na problemie z otwieraniem multimediów na tablicach i relacjach. Zamiast zdjęć innych użytkowników na tablicy widoczne są jedynie mało atrakcyjne białe plamy.

Awaria Facebooka może być dla niektórych końcem świata. WP.PL
Awaria Facebooka może być dla niektórych końcem świata. (WP.PL)

Awaria Facebooka dotyczy również przesyłania zdjęć i filmów. Użytkownicy inforują również, że nie mogą zalogować się do swojego konta. Problemy mają również osoby, które chcą założyć nowe konto na Facebooku.

d4dobbg

Nie działają zdjęcia na Facebooku i Instagramie? To jeszcze nie koniec świata. Warto się uspokoić, ponieważ problem nie leży po stronie twojego urządzenia. Awaria Facebooka i Instagrama jest zgłaszana na całym świecie.

Facebook nie podaje informacji na temat przyczyn ani czasu naprawy awarii. Ze względu na to, że media społecznościowe opierają się głównie na publikowaniu zdjęć, można się spodziewać, że awaria zostanie bardzo szybko naprawiona.

d4dobbg

Podziel się opinią

Share
d4dobbg
d4dobbg
Więcej tematów