Trwa ładowanie...
d3gxjo2

Koniec kariery politycznej jednej z najpopularniejszych posłanek. Sugestywny wpis Krystyny Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz nierzadko szokowała internautów, używała przy tym ostrego języka. Tym razem poinformowała, że żegna się z polityką i uspokajała zaskoczonych użytkowników mediów społecznościowych. - Czas już pomyśleć o życiu poza polityką,(...) posprzątać po sobie - napisała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krystyna Pawłowicz napisała w mediach społecznościowych, że jej czas w polityce dobiegł końca
Krystyna Pawłowicz napisała w mediach społecznościowych, że jej czas w polityce dobiegł końca (East News, Fot: PIOTR MOLECKI)
d3gxjo2

W mediach pojawiły się nieoficjalne informacje o tym, o czym Jarosław Kaczyński mówił na wyjazdowym posiedzeniu PiS. Prezes miał zapowiedzieć dyscyplinę medialną i wypowiedzieć przy tym nazwisko Krystyny Pawłowicz. Teraz, kilka dni po tych doniesieniach, posłanka zamieszcza ważny wpis. Sugeruje, że żegna się z polityką, co potwierdza w rozmowie z internautami, toczącej się pod postem.

Zaczęło się niewinnie - od świątecznych życzeń. Po czym, ku zaskoczeniu użytkowników Twittera, pojawił się wpis: "Mój czas w polityce w te Święta dobiegł końca, teraz młodzi. Pozdrawiam". Internauci nie mogli uwierzyć w słowa Pawłowicz. W komentarzach dopytywali posłankę, czy to prawda. A polityk potwierdziła. Zrobiło się nostalgicznie.

"Czas już pomyśleć o życiu poza polityką, zobaczyć jeszcze miejsca rodzinne, pokurować zdrowie, posprzątać po sobie. (...) Mam już prawie 70 lat i trzeba wszystkie swoje sprawy pozałatwiać" - napisała Pawłowicz. Wspomniała też o Jarosławie Kaczyńskim.

d3gxjo2

"Ja już jestem od dawna na emeryturze, wszystko, co chciałam, osiągnęłam i jestem szczęśliwa, że mogłam coś dla Polski realnie robić. Przy Prezesie" - zaznaczyła posłanka.

Podkreśliła, że nie zapowiedziała właśnie zakończenia aktywności w mediach społecznościowych, ale w polityce. Na samego Twittera, jak zapowiada, może wróci. Nie likwiduje profilu. "Chcę swą polityczną aktywność zakończyć, mam dużo spraw do załatwienia, życiowego zakończenia i uporządkowania. Może jesienią tu wrócę. Wpisywać się będzie można. Może wstawię tylko jakąś informację np. o wyroku w procesie z Owsiakiem".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3gxjo2

Podziel się opinią

Share

d3gxjo2

d3gxjo2
Więcej tematów