Trwa ładowanie...
d2zds1t

Konfederacja zabrała głos ws. szczepień. "Wolność wyboru"

Konfederacja Wolność i Niepodległość poinformowała, że na ich listach pojawią się działacze stowarzyszenia STOP NOP, które sprzeciwia się przymusowi szczepień. "Chcemy, aby ludzie mieli w tym względzie wolność" - podkreślili.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybory do parlamentu. Liderzy Konfederacji.
Wybory do parlamentu. Liderzy Konfederacji. (East News)
d2zds1t

- Jeżeli państwo może nam dzieci szczepić, to jutro może nam dzieci zabić. Tu chodzi o sprawy podstawowe, o to, czym różni się człowiek od bydlęcia - powiedział w piątek w Sejmie prezes partii KORWiN Janusz Korwin-Mikke. - Bydlę można zaszczepić bez pytania go o zgodę, a człowieka nie. I dzieci należą do rodziców - dodał.

Zapowiedział także, że na listach Konfederacji pojawią się osoby związane ze Stowarzyszeniem Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP, w tym liderka tej formacji Justyna Socha.

d2zds1t

Socha podkreśliła, że Polska należy do państw, w których wymusza się szczepienia, ale nie przewiduje odszkodowań za powikłania. - Chcemy wolności wyboru - zapowiedziała.

Głos na konferencji zabrał także reżyser i publicysta Grzegorz Braun. Zaznaczał, że decyzja o szczepieniu bądź nie szczepieniu dzieci powinna należeć do rodziców.

Zobacz: Akcja WP #StopMowieNienawiści

- Nie chcemy, żeby Sejm Rzeczypospolitej Polskiej był centralnym ośrodkiem lobbingu koncernów farmaceutycznych - powiedział Braun.

d2zds1t

Działacz Konfederacji zaznaczył, że nie chce, by "Rzeczpospolita Polska z woli najwyższych dziś przedstawicieli narodu była terytorium eksperymentu medycznego na polskich dzieciach".

Źródło: interia.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2zds1t

Podziel się opinią

Share

d2zds1t

d2zds1t
Więcej tematów