Trwa ładowanie...

Dramatyczny wypadek. Pień przygniótł dzieci

Dramatyczny wypadek w Szczecinie. Pień przygniótł dzieci, które udały się na wycieczkę do lasu. Na miejsce bezzwłocznie udały się służby ratunkowe.

Dramatyczny wypadek. Pień przygniótł dzieciDramatyczny wypadek. Pień przygniótł dzieciŹródło: PAP, fot: Marcin Bielecki
dmhky4a
dmhky4a

Do zdarzenia doszło ok. 9:30 w piątek przy ul. Chłopskiej w Szczecinie. Grupa dzieci udała się na wycieczkę w Nadleśnictwie Klęskowo.

- Konar drzewa przetoczył się po grupie przedszkolaków - powiedział st. kpt. Franciszek Goliński z PSP w Szczecinie w rozmowie z Polsat News.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ukradł taksówkę i doprowadził do kolizji. Poważne kłopoty 30-latka

W komunikacie Lasów Państwowych, który opublikowano ok. godziny 12:30 sprecyzowano, że "przedszkolaki z opiekunką bawiły się na bukowym pniu, który stoczył się i przygniótł kilkoro".

dmhky4a

Kpt. Bartosz Janicki poinformował, że na miejsce zadysponowano dwie jednostki PSP i pogotowie ratunkowe.

Nadkom. Anna Gembala z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie wskazała w rozmowie z Wirtualną Polską, że "pięcioro dzieci było przygniecionych, z czego jedno nie wymagało pomocy medycznej". - Czworo pozostałych trafiło do szpitala. Dzieci mają ogólne potłuczenia ciała - dodała.

Czytaj więcej:

Źródło: Polsat News/WP/PAP/X

dmhky4a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
dmhky4a
Więcej tematów