Trwa ładowanie...
d3i83p4
d3i83p4

Komendant główny policji: przesłuchaliśmy kilkadziesiąt osób w sprawie Magdaleny

- Zakładamy kilka wersji wydarzeń, żadnej z nich na ten moment nie wykluczamy. Żadnej z nich również nie traktujemy jako wiodącej. Natomiast większość z tych wersji zakłada dokonanie przestępstwa – skomentował sprawę śmierci Magdaleny w Egipcie komendant główny policji Jarosław Szymczyk.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3i83p4

Policja zajmuje się ustalaniem osób, które leciały z Magdaleną w samolocie i przebywały z nią w Egipcie.

- Przesłuchaliśmy cały szereg osób, w tym gronie również są osoby z najbliższego otoczenia Pani Magdaleny, jej przyjaciele, znajomi, członkowie jej rodziny – stwierdził komendant główny policji i dodał, że odnosi się to do kilkudziesięciu osób.

d3i83p4

Jest wideo z lotniska, gdzie wsiadała do samolotu

Policja zajmuje się również zbadaniem, co działo się w życiu Magdaleny na kilka dni przed jej wylotem do Egiptu. – Tych ustaleń jest bardzo dużo w tej chwili, my to wszystko składamy – dodał Szymczyk.

To ona próbowała uratować Magdalenę Żuk. "Niestety mi się nie udało"

Służby zabezpieczyły monitoring z lotniska w śląskich Pyrzowicach, skąd Magdalena wyleciała. Ustalono też listę pasażerów będących z nią na pokładzie. Policja zna już nazwiska gości hotelu, którzy przebywali z kobietą na wakacjach.

Nie wiadomo, czy poznamy wyniki sekcji zwłok

- Przypuszczam, że pełne wyniki sekcji zwłok to jest kwestia dni, tygodni. Natomiast upublicznienie wyników to już jest decyzja nadzorującej i prowadzącej to postępowanie prokuratury – powiedział Szymczyk.

Rutkowski: wiemy, co było przyczyną zgonu Magdaleny Żuk

d3i83p4

Podziel się opinią

Share
d3i83p4
d3i83p4
Więcej tematów