Trwa ładowanie...

Kolejne kłopoty Wałęsów. Syn byłego prezydenta oskarżony o kradzież świeczki zapachowej

45-letni syn byłego prezydenta, Sławomir Wałęsa został oskarżony o kradzież świeczki zapachowej. Do winy jednak się nie przyznaje.

Share
Kolejne kłopoty Wałęsów. Syn byłego prezydenta oskarżony o kradzież świeczki zapachowej
Źródło: Agencja Gazeta
dhr2p0d

Sprawę opisuje "Super Express". Do incydentu miało dojść w jednym z toruńskich supermarketów w minioną niedzielę. Około godz. 19.30 ochrona sklepu wezwała policję w sprawie kradzieży.

- Potwierdzam, że zatrzymany przez ochronę to Sławomir W. - powiedziała w rozmowie z tabloidem podinsp. Wioletta Dąbrowska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Syn byłego prezydenta przekonuje, że to nieporozumienie. Mieszka około 100 metrów od sklepu. Świeczkę znalezioną w kieszeni miał kupić dwa dni wcześniej.

dhr2p0d

Wersja Wałęsy###

- Do sklepu poszedłem po piwo. Zostałem zatrzymany przez ochroniarza i zaprowadzony do kantorka. Tam chciał mnie przeszukać. Powiedziałem, że to może zrobić tylko policja, więc wezwał patrol - tłumaczy. Sławomir Wałęsa dodaje, że wszystko musi być zarejestrowane na monitoringu.

Syn Wałęsy###

Urodzony w 1972 roku Sławomir Wałęsa to drugi z ósemki dzieci byłego prezydenta. Najbardziej z potomstwa fizycznie przypomina ojca. Od wielu lat walczy z nałogiem alkoholowym. Mieszka w Toruniu.

Źródło: SE.pl

dhr2p0d

Podziel się opinią

Share
dhr2p0d
dhr2p0d
Więcej tematów