Kolejna "ekstrawagancja" Antoniego Macierewicza. Specjalnie dla niego zamontowali trampolinę

Jarosław Kaczyński publicznie zwrócił Antoniemu Macierewiczowi uwagę i zachęcił do "ograniczenia ekstrawagancji". Wiceprezes PiS chyba nie posłuchał prezesa. Specjalnie dla szefa MON zamontowano trampolinę na należącym do Żandarmerii Wojskowej basenie. Polityk regularnie go odwiedza, często nawet ok. godz. 1-2 w nocy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szef MON Antoni Macierewicz
Szef MON Antoni Macierewicz (Facebook.com, Fot: MON)

W sierpniu Antoni Macierewicz będzie obchodził 69. urodziny. Mimo tego jest w doskonałej formie fizycznej, której mogliby mu pozazdrościć dużo młodsi koledzy. W utrzymaniu sprawności pomaga mu zamiłowanie do sportu, które pielęgnuje od wczesnej młodości. Macierewicz jest miłośnikiem pływania, uwielbia też skoki do wody.

Nawet po objęciu ministerstwa nie pozwolił sobie na lenistwo: regularnie pojawia się na neleżącym do Żandarmerii Wojskowej basenie. Często pojawia się tam nocą, nawet o godz. 1 czy 2 w nocy - relacjonuje Onet, powołując się na anonimowego informatora. Ministra wita nie tylko kierownik basenu, który musi zrywać się w środku nocy, by otworzyć obiekt, ale też dowódca Żandarmerii Wojskowej.

Ale sam basen okazał się niewystarczający dla ministra. Aby zwiększyć komfort jego wypoczynku w obiekcie zamontowano dodatkową trampolinę. Wypożyczono ją z klubu pływackiego działającego na Wojskowej Akademii Technicznej.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.