Trwa ładowanie...

Kłusownik wpadł przez narkotyki. W domu miał 18 głów koźląt

Policjanci z Gorlic zatrzymali 26-latka z gminy Sękowa. Mężczyzna uprawiał koło domu krzewy konopi. W trakcie przeszukania mieszkania policjanci znaleźli nielegalnie posiadaną broń, amunicję, głowy koźląt sarny wraz z porożami oraz mięso z jelenia.

Share
Kłusownik wpadł przez narkotyki. W domu miał 18 głów koźląt
Źródło: KPP w Gorlicach
dvzz5hp

Policjanci z gorlickiej komendy otrzymali informacje, że na terenie leśnym w gminie Sękowa może znajdować się plantacja konopi. Pojechali na miejsce i w lesie znaleźli ogrodzone i monitorowane poletko, na którym rosło 47 krzewów konopi.

Śledczy ustalili, że przestępczym procederem może się trudzić 26-latek z gminy Sękowa.

W trakcie przeszukania domu mężczyzny funkcjonariusze znaleźli pięć suszących się łodyg konopi wraz z kwiatostanami, a także nielegalnie posiadaną broń i amunicję. W zamrażarkach policjanci odkryli 18 głów koźląt sarny wraz z porożami oraz kilkadziesiąt kilogramów mięsa z jelenia.

Źródło: KPP Gorlice

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Prokurator postawił mu kilka zarzutów: nielegalnej uprawy konopi, posiadania narkotyków, nielegalnego posiadania broni i amunicji oraz kłusownictwa.

dvzz5hp

Na wniosek prokuratury sąd zastosował wobec 26-latka areszt tymczasowy na trzy miesiące. Grozi mu nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Gorlicach

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dvzz5hp

Podziel się opinią

Share
dvzz5hp
dvzz5hp
Więcej tematów