Trwa ładowanie...

Kłótnia Siarkowskiej z Wypijem na antenie. Padły mocne słowa

Poseł Porozumienia Michał Wypij powiedział, że parlamentarzystka PiS Anna Siarkowska należy do grupy "antyszczepionkowców". To oburzyło posłankę. Doszło między nimi do sprzeczki.

Share
Sprzeczka Anny Siarkowskiej z Michałem WypijemSprzeczka Anny Siarkowskiej z Michałem WypijemŹródło: East News, fot: Piotr Molecki
d3vl4z2

Michał Wypij oraz Anna Siarkowska na antenie Polsat News rozmawiali m.in. o rekomendacjach Rady Medycznej.

Sprzeczka Michała Wypija i Anny Siarkowskiej

W trakcie programu polityk Porozumienia powiedział, że aktualnie "PiS stało się zakładnikiem grupki osób nazywającej siebie 'antyszczepionkowcami'".

Na te słowa zareagowała Siarkowska. - Kto tak siebie nazywa? Personalnie - kto nazywa się antyszczepionkowcem? - zapytała posłanka.

d3vl4z2

Wypij odpowiedział, że: "państwa grupa, która pod każdym komentarzem, w którym prosimy...".

Wtedy parlamentarzystka stwierdziła, że polityk kłamie. - Tak? To bardzo ciekawe. W tak agresywny sposób atakują nas, polityków, którzy proponują paszporty covidowe... - kontynuował Wypij.

Siarkowska zaznaczyła, że nikt z PiS nie nazwał siebie nigdy "antyszepionkowcem". - Znajdę pani dowód i będzie pani musiała odszczekać te słowa - wskazał polityk Porozumienia.

- Bardzo proszę. Za każdym razem podkreślamy, że bronimy praw i wolności obywatelskich. Żadne z nas nie jest antyszczepionkowcem, pan bezczelnie powiedział użył "słowa-pałki" do walki z przeciwnikami politycznymi. Pan nie szuka merytorycznych argumentów. Jest mi przykro, bo od przedstawiciela partii Jarosława Gowina, który słynie z uprzejmości, kultury i z tego, że zawsze mówi merytorycznie, można oczekiwać czegoś więcej niż tak karygodnego zachowania - dodała Siarkowska.

d3vl4z2

Zobacz też: Rząd nie wprowadzi żadnych obostrzeń? "Nie należy rozmawiać z idiotami"

Weryfikacja szczepień. Siarkowska i Wypij zabrali głos

Goście Bogdana Rymanowskiego w Polsat News rozmawiali również o ustawie o wersyfikacji szczepień przez pracodawców.

Według Siarkowskiej, jeśli zostanie ona przyjęta, może dojść do zamieszek. - Osoby zaszczepione pozostają grupą, która transmituje wirusa. Ten projekt będzie fabryką niezadowolenia społecznego. Ludzie wyjdą na ulice. To duże niebezpieczeństwo w sytuacji konfliktu na granicy - powiedziała Anna Siarkowska.

d3vl4z2

Głos w tej sprawie zabrał również Michał Wypij. - Chcemy to zrobić dlatego, żeby ratować życie i zdrowie Polaków w oparciu o osiągnięcia nowoczesnej nauki. Szczepionka nie jest szczepionką na nieśmiertelność. Ona daje szanse przeżycia. Pacjenci nie umierają. Mogą transmitować wirusa, bo niestety świat nie wymyślił szczepionki, która zupełnie zniwelowałaby ryzyko. Gdyby tak było, to wirusa by już nie było - powiedział polityk.

Źródło: Polsat News

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3vl4z2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vl4z2
d3vl4z2
Więcej tematów