Trwa ładowanie...
d4l6a4a

Klaudia zginęła w Tryńczy. Jej brat: "Nie mam po prostu słów"

Tragiczna śmierć trzech nastolatek i ich dwóch kolegów wstrząsnęła Polską. Gmina, z której pochodzili, jest w żałobie i szykuje się do pogrzebu zmarłej piątki. Brat jednej z ofiar, 19-letniej Klaudii, umieścił poruszający wpis na Facebooku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
19-latka to jedna z 5 ofiar tragicznego wypadku
19-latka to jedna z 5 ofiar tragicznego wypadku (Facebook.com)
d4l6a4a

"W takich sytuacjach człowiek nie wie, co powiedzieć, straciliśmy z braćmi jedyną kochaną siostrę a rodzice swoją ukochaną córkę, którą wszyscy najbardziej na świecie kochaliśmy, nie mam po prostu słów" – czytamy na profilu Adriana. Młody mężczyzna składa również kondolencje pozostałym rodzinom, które tak jak on straciły bliskich. "Życzę wam wszystkiego, co najlepsze" – dodaje.

   Facebook.com
(Facebook.com)

Dziewczyny zaginęły w Boże Narodzenie, poszukiwania przerwało odnalezienie ich samochodu w rzece Wisłok. Niestety, na ratunek było już za późno. Klaudia, Anna i Dominika oraz ich starsi koledzy Sławomir i Bogdan zmarli w wyniku utonięcia. – Człowiek nie jest w stanie sobie tego nawet wyobrazić – powiedział w rozmowie z nami wójt pogrążonej w żałobie gminy, Ryszard Jędruch. Udało nam się też skontaktować ze znajomym całej piątki. Chciał uciąć spekulacje, jakoby winnymi wypadku byli koledzy dziewczyn.

d4l6a4a

Podziel się opinią

Share
d4l6a4a
d4l6a4a
Więcej tematów